دانش تحریر
استقبال شهرداری منطقه پنج تبریز از دوچرخه سواران و حرکت بسوی میانه
تاریخ انتشار: پنجشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۵ | ۱۹:۳۳ ب٫ظ | تعداد بازدید: 246

یکی از افتخارات بنده بعنوان مدیر عامل وقت آرزو ایجاد ارتباط و داشتن رابطه متقابل با خیرین و بزرگوارانی بود که شرایط لازم برای کارهای نیک و بیادماندنی را ایجاد می کردند. یکی از این عزیزان حاج هابیل آقالو بود که با همکاری یکی از پارس آبادی های مقیم تبریز زمینه استقبال بسیار زیبا از این عزیزان را بوجود آوردند.

این خبر را سایت شهرداری منطقه ۵ تبریز قرار داد :

شهرداری منطقه پنج تبریز از دوچرخه سوارانی که با هدف حمایت از بیماران سرطانی به شهرهای کشور سفر می کنند استقبال کرد. به گزارش روابط عمومی منطقه پنج ، رکابزنان شهرستان پارس آباد که پیش از این در دو مرحله به برخی از شهرها سفر کرده بودند در دور سوم سفرشان به شهرتبریز وارد شدند جمعی از شهروندان و مدیران منطقه پنج از آنها استقبال نمودند . به گفته میر آقا حسینی سرپرست این گروه و رئیس هیئت دوچرخه سواری پارس آباد ، رکابزنان پس از تبریز به شهر زنجان عزیمت خواهند کرد.

به گفته وی هدف از انجام این حرکت ورزشی و فرهنگی ، آگاه کردن شهروندان از بیماری سرطان است .

گروه دوچرخه سواری آرزو از شهروندان پارس آباد به شهرهای مختلف با هدف دعوت از مردم و مسئولین جهت حمایت از بیماران سرطانی و خانواده آنها می کند که با سفر به تبریز و استقرار در کمپ گردشگری شهرداری منطقه پنج ضمن قدردانی از میهمان نوازی این منطقه خواستار توجه ویژه شهروندان و مسئولین نسبت به درمان بیماران سرطانی شدند .

متن خبر از سایت وقت آرزو :

 استقبال مسئولان و شهروندان تبریزی از هیئت دوچرخه سواری آرزو –  دوچرخه سواران پارس آبادی با شعار حمایت از بیماران مبتلا به سرطان به تبریز رسیدند

دوچرخه سواران نوع دوست و حامی مؤسسه آرزو که سابقه رکاب زنی از پارس آباد تا مشهد مقدس را در کارنامه خود دارند ، امسال نیز با رکاب زنی از پارس آباد تا زنجان ( به مقصد انجمن خیریه مهرانه ) قصد دارند پیام مهر و دوستی را به پاس خدمات و کمکهای این انجمن از بابت رادیوتراپی و اسکان رایگان به مددجویان مبتلا به سرطان آرزو به خیرین و انجمن مهرانه برسانند. این عزیزان که از چهارم مهرماه از پارس آباد راهی شدند ، در بین راه پس از استقبال در مشکین شهر که هنوز تصاویر و گزارش آن دریافت نشده است ، امروز پنجم مهرماه ۱۳۹۵ عصر به تبریز رسیدند. دوچرخه سواران خیرخواه از مشکین شهر و اهر گذشته و عصر امروز وارد شهر تبریز شدند و مورد استقبال مسئولان و کارکنان شهرداری منطقه ۵ تبریز و تعدادی از همشهریان پارس آبادی قرار گرفتند. دکتر یعقوب هوشیار شهردار منطقه پنج تبریز ، حافظ زاده مسئول روابط عمومی شهرداری ، رسول عزیزی ( شهروند پارس آبادی) و رئیس ناحیه شهرداری ( منطقه پنج ) ، کارکنان ناحیه پنج شهرداری ، و جمعی از شهروندان پارس آبادی از جمله حاج هابیل آقالو از این عزیزان استقبال کردند.

با هماهنگی مهندس عزیزی برای حمل و نقل داخل شهری یک دستگاه وانت در اختیار هیئت قرار گرفت و به دستور شهردار محترم دوچرخه سواران برای اسکان و تغذیه به شهرداری منطقه پنج هدایت شدند.تصاویر ارسالی حکایت از استقبال گسترده و مثال زدنی دارد . مهندس عزیزی طی تماس تلفنی به مجردی مدیرعامل آرزو گفت : وقتی شنیدیم دوستان آرزو می آیند با توجه به شناختی که از شما و اهداف مؤسسه تحت مدیریت تان داشتیم با افتخار تمام از دوچرخه سواران استقبال بعمل آوردیم. مجردی نیز از دکتر یعقوب هوشیار شهردار محترم و از مهندس رسول عزیزی رئیس ناحیه و سایر عزیزان استقبال کننده نهایت قدردانی را بعمل آورد.حاج اسرافیل پیری مدیریت قنادی پاک تبریز برای دوچرخه سواران آرزو لوح سپاس تقدیم کرد که از این طریق بتواند احساسات و مکنونات قلبی خود را بخاطر این کار ارزشمند به این عزیزان تقدیم نماید.با هماهنگی مهندس عزیزی و با همراهی حاج هابیل آقالو دوچرخه سواران نوع دوست در منطقه باغ شمال در استودیوم تختی پس از صرف شام اسکان یافتند. فردا این عزیزان راهی میانه می شوند. اسامی دوچرخه سواران عبارت است از : میرآقا حسینی ، کسری اطهر ، محمد مجردی ، حسین فخیمی و سیاوش موسی زاده

  • تصاویری از حضور دو چرخه سواران خیرخواه آرزو در بیمارستان کودکان تبریز و حرکت بسوی میانه . فردا مهرانه زنجان از این دوچرخه سواران خیرخواه استقبال خواهند کرد.

                 اعضای هیئت دوچرخه سواری امشب به میانه می رسند. فردا عصر مهرانه زنجان استقبال خواهد کرد

                  منبع : سایت وقت آرزو

آمار وبسایت
کاربران آنلاین : 0
بازدید امروز : 52
بازدید دیروز : 111
کل بازدیدها : 4595475
:تاریخ بروز رسانی
اسفند ۱۳, ۱۳۹۶