دانش تحریر
اهدای تجهیزات پزشکی از طرف خانواده شادروان حاج محرم مهتاب
تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ | ۰۴:۱۷ ق٫ظ | تعداد بازدید: 852

منبع : سایت ( وقت )  آرزو

زمان : ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴

در پی اهدای سه دستگاه تجهیزات پزشکی اکسیژن ساز از طرف خانواده حاج محرم مهتاب به مؤسسه آرزو برای استفاده عام المنفعه و پس از بررسی شرایط استفاده و لزوم بهره برداری از آنها در بیمارستان دولتی که طرف مراجعه این مراکز بیماران از اقشار مختلف جامعه است و بخصوص بیماران نیازمند ، مجردی مدیر عامل و مؤسس آرزو پس از طرح موضوع در هیئت مدیره و تصویب آن و نظر به نیت اهداء کننده اعلام کرد این دستگاهها جهت استفاده به بیمارستان امام شهرستان پارس آباد اهداء می شود.

در جلسه اهدای این دستگاهها به شبکه بهداشت و درمان شهرستان پارس آباد مجردی هدف از این اقدام را عمل به نیت اهداء کننده و از طرفی تعامل و همکاری با مراکز حمایتی و ارایه کننده خدمات به مردم اعلام کرد وی در این جلسه به دکتر صادق زاده مدیر شبکه بهداشت و درمان پارس آباد گفت : نظر به اینکه تعامل و همکاری همواره بین مؤسسه خیریه آرزو و شبکه بهداشت پارس آباد وجود داشته است و همواره شبکه با حمایت از مددجویان سرطانی در تعرفه این بیماران تخفیف لازم را ارایه می دهند و با در نظر گرفتن نیاز بیماران که به مراقبتهای پزشکی احتیاج دارند این دستگاهها به شبکه بهداشت تقدیم می گردد و انتظار داریم بیماران سرطانی و نیازمند از بابت تعرفه این دستگاهها معاف باشند و در مقابل ارایه خدمات با این دستگاهها وجهی از آنها اخذ نشود. مجردی به فعالیت رایگان و فی سبیل الله هیئت مدیره و خود ایشان بعنوان مدیر عامل در طول هشت سال گذشته در آرزو اشاره کرد و آنرا برای خود و همکارانش افتخار بزرگی دانست. وی از حمایتهای مردم بزرگوار و از خانواده محترم مرحوم حاج محرم مهتاب تشکر کرد و حضور جناب آقای یعقوب مهتاب بعنوان نماینده این خانواده جهت اهدای تجهیزات فوق تقدیر و تشکر کرد.

دکتر صادق زاده مدیر شبکه بهداشت و درمان ضمن تشکر از مجردی مدیر عامل آرزو بخاطر تلاش در جهت خدمت به جامعه سلامت و از مدیریت مجموعه آرزو که به خدمات بسیار ارزشمند به بیماران سرطانی و صعب العلاج منجر شده است این اقدام خیرخواهانه خانواده حاج محرم مهتاب را نشانه  شعور و آگاهی بالای این عزیزان دانست و برای شادی روح حاج محرم مهتاب و قبولی این اقدام نوع دوستانه صلوات فرستاد. وی گفت: از اینکه مؤسسه خیریه آرزو صادقانه در این اقدامات پیشقدم است مایه افتخار است و ما در هر کاری در کنار این عزیزان هستیم.

دکتر نعمتی متخصص داخلی و رییس بیمارستان امام نیز از اقدامات شایسته مؤسسه آرزو و خانواده حاج محرم مهتاب تشکر کرد . در این جلسه آقای خداپرست خزانه دار آرزو ضمن سپاس از زحمات این خانواده خیّر از زحمات دکتر صادق زاده نیز در شبکه بهداشت و درمان تشکر نمود و گفت: اقدامات آقای مجردی در مدیریت مؤسسه آرزو و تلاشهای ایشان در برنامه ریزی و جذب خیرین ستودنی است.

آقای یعقوب مهتاب به نمایندگی از خانواده حاج محرم مهتاب در جلسه اهداء اظهار داشت : نیت پدر مرحوم و بزرگوارمان کمک به محرومان بود و ما نیز بر اساس این دیدگاه و با مصلحت مؤسسه آرزو این دستگاهها را اهدا می نماییم و اطمینان داریم در جهت خدمت به نیازمندان مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

آمار وبسایت
کاربران آنلاین : 0
بازدید امروز : 75
بازدید دیروز : 110
کل بازدیدها : 4593994
:تاریخ بروز رسانی
اسفند ۱۳, ۱۳۹۶