دانش تحریر
اهدای حق تالیف کتاب توسط دکتر عادل خانی استاد دانشگاه و معاون رایزن فرهنگی ج.ا.ایران
تاریخ انتشار: شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ | ۱۵:۵۶ ب٫ظ | تعداد بازدید: 264

اهدای حق تالیف کتاب به آرزو توسط دکتر عادل خانی استاد دانشگاه و معاون رایزن فرهنگی ج.ا.ایران در کشور چین

 

دکتر عادل خانی مردم شناس ، استاد دانشگاه ، فارغ التحصیل از کشور چین و معاون رایزن فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در این کشور به همراه دکتر مرشدلو از اساتید دانشگاه تهران حق تالیف کتاب خودشان را که مجموعه مقالات در خصوص روابط ایران و چین بود به مؤسسه خیریه آرزو اهداء کردند.دکتر خانی با ارسال پیامی به مجردی مدیرعامل آرزو نوشت : امیدوارم با دعای خیر شما دوستان، در آینده هم شاهد واریز حق التالیف ها برای موسسه باشیم. وی گفت : مجموعه مقالات در خصوص روابط ایران و چین بوده که بخشی از آن برعهده اینجانب و دکتر مرشدلو از دانشگاه تهران بود که تصمیم گرفتیم حق التالیف برای آرزو باشد.احتمالا در آینده کتاب هم در خصوص چین شناسی چاپ شود در آن زمان هم انشاالله همه دریافتی ها به حساب موسسه واریز خواهد شد.

هنگام تالیف این کتاب دکتر عادل خانی  در رشته مردم شناسی و دکتر مرشدلو استاد تاریخ دانشگاه تهران بودند.  دکتر خانی در این پیام نوشته است : امیدوارم دوستان همت کنند ماهیانه مبالغی را به صورت ثابت برای موسسه واریز کنند تا خدمات موسسه، پیوسته و مداوم باشد.معاون رایزنی فرهنگی سفارت ج.ا.ایران در چین در ادامه گفته است : جناب مجردی عزیز ، خدمت کردن برای موسسه آرزو باعث افتخار است . در دنیایی که همه به نوعی درگیر گرفتاریهای روزمرگی هستند سعادت خدمت برای آرزو، انسان بودن و انسانی زندگی کردن را برای خود فرد یادآوری می کند. شما بزرگوارید و این فرهنگ را شما شروع کردید. ما در دیار غربت با یاد و نام وطن مان زندگی می کنیم. در این میان خواندن اخبار آرزو، بیشتر به ما آرامش می دهد . خداوند یار و یاورتان.

لازم به ذکر است دکتر عادل خانی از افتخارات و نخبگان منطقه مغان و شهر پارس آباد می باشد.مجردی مدیرعامل افتخاری و مؤسس آرزو برای دکتر عادل خانی و دکتر مرشدلو بخاطر ارج نهادن به اهداف انسانی و خداپسندانه آرزو و حمایت عملی و جدی از این نهاد مردمی آرزوی سلامتی و موفقیت نمود و اقدام این عزیزان در اهدای حق تالیف کتاب خودشان به آرزو را بسیار ارزشمند دانست. حق تالیف مستقیم توسط انتشارات به حساب مؤسسه آرزو واریز گردید.

آمار وبسایت
کاربران آنلاین : 0
بازدید امروز : 41
بازدید دیروز : 107
کل بازدیدها : 4601396
:تاریخ بروز رسانی
اسفند ۲۸, ۱۳۹۶