دانش تحریر
اکبر ایمانی فوتبالیست پارس آبادی تیم ذوب آهن اصفهان
تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۳ | ۱۶:۴۵ ب٫ظ | تعداد بازدید: 1,600

منبع : سایت آرزو

زمان : ۶ دی ماه ۱۳۹۳

 

اکبر ایمانی فوتبالیست پارس آبادی و بازیکن تیم لیگ برتر ایران در ذوب آهن اصفهان ازدفتر مرکزی آرزو دیدار کرد و مبلغ دو میلیون ریال هم به بیماران و کودکان سرطانی کمک کرد.

وی هدف خودش از حضور در دفتر مؤسسه خیریه آرزو را حمایت از بیماران و مددجویان مبتلا به سرطان دانست و گفت : بنده از همه قهرمانان و ورزشکاران انتظار دارم دین خودشان را در قبال نیازمندان و محرومان بخصوص بیماران و کودکان سرطانی ادا نمایند. در این دیدار مجردی مدیر عامل آرزو اظهار داشت : خیـــر مقــدم عـــرض می کنیم به حضور فوتبالیست قهرمان کشوری که افتخار شهرمان است و به همراه استاد عزیزمان جناب آقای صمد نوری عضو شورای شهر و بعنوان ورزشکار پیشکسوت برای دیدار از مؤسسه خیریه حمایت از بیماران مبتلا به سرطان به آرزو تشریف آورده اند .

اکبرایمانی در مقابل این سئوال که هدفتان از حضور در آرزو چیست ؟ گفت : بنده افتخار می کنم که برای دیدار از مؤسسه حامی بیماران سرطانی آرزو در اینجا حضور دارم. بنده از ورزشکاران و قهرمانان انتظار دارم و خواهش می کنم بیایند و حمایت خودشان را از آرزو اعلام کنند.استاد نوری از مؤسسه خیریه آرزو تقدیر و تشکر کرد و از حضور قهرمان عرصه فوتبال آقای ایمانی در آرزو و عضویت ایشان در این مؤسسه در کمیته ورزشی استقبال کرد و آن را الگویی برای دیگر ورزشکاران دانست. صمد نوری رییس کمیته ورزشی آرزو اکبر ایمانی را یکی از برترین های فوتبال کشور دانست . نوری افزود : ایمانی بعنوان نماینـــده استان اردبیل در تیـــم های مختلف حضور دارد.

در این دیدار مجردی از طرف مؤسسه آرزو یک پیراهن ورزشی مزین به آرم مؤسسه خیریه آرزو را تقدیم آقای ایمانی کرد . وی اظهار امیدواری کرد این قدم های خیر منجر به بهبودی و سلامتی مددجویان تحت پوشش گردد.

 

 

IMG_0923 IMG_0931 IMG_0951 IMG_7921

آمار وبسایت
کاربران آنلاین : 2
بازدید امروز : 74
بازدید دیروز : 110
کل بازدیدها : 4593988
:تاریخ بروز رسانی
اسفند ۱۳, ۱۳۹۶