دانش تحریر
بازدید فرشید قهرمانی و همسر محترم ایشان خانم بهاره توکلی از آرزو
تاریخ انتشار: پنجشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۵ | ۲۱:۳۷ ب٫ظ | تعداد بازدید: 186

بازدید فرشید قهرمانی و همسر محترم ایشان خانم بهاره توکلی از آرزو

امروز پنجم فروردین ۱۳۹۵ فرشید قهرمانی وکیل پایه یک دادگستری در تهران و همسر محترم ایشان سرکار خانم بهاره توکلی ساکن تهران با حضور در دفتر مؤسسه خیریه آرزو از این نهاد مردمی بازدید کردند و ضمن گفتگو با مجردی مدیرعامل آرزو با فعالیت های خیرخواهانه این مؤسسه آشنایی بیشتری کسب کردند. آقای قهرمانی و خانم توکلی که در تعطیلات نوروزی در پارس آباد بسر می برند با مهم خواندن فعالیتهای مؤسسه در عرصه حمایت از بیماران سرطانی از اقدامات و عملکرد نوع دوستانه این انجمن تشکر کردند.

مجردی ضمن تشریح کامل فعالیتهای خیرخواهانه آرزو این مؤسسه را بعنوان یک مؤسسه مطرح و نمونه در زمینه حمایت از بیماران مبتلا به سرطان معرفی کرد. وی افزود : در زمینه درمان بیماران سرطانی اعم از شیمی درمانی ، جراحی ، رادیوتراپی ، درمان های مختلف و حمایتهای ارزاق و حمایتهای روحی و معنوی مؤسسه آرزو حرفی برای گفتن دارد.

در این دیدار خانم بهاره توکلی همسر محترم آقای قهرمانی مبلغ ده میلیون ریال به آرزو کمک کرد. آقای فرشید قهرمانی نیز با کمک ده میلیون ریالی دیگر به آرزو جمع کمکهای خیرخواهانه خودشان به این نهاد مردمی را در مدت زمان اندک و کمتر از دو ماه به پنجاه و پنج میلیون ریال رساند. این زوج خیرخواه و نوع دوست که۵۵۰۰۰۰۰۰ ریال به بیماران سرطانی کمک کردند به مجردی مدیرعامل آرزو گفتند که زیباترین حس ممکن کمک به همنوعان است.

مانیلی دختر نازنین این زوج نوع دوست که به همراه پدر و مادرشان از آرزو بازدید می کرد از مؤسسه آرزو قلک دریافت کرد.

 

 

آمار وبسایت
کاربران آنلاین : 1
بازدید امروز : 53
بازدید دیروز : 111
کل بازدیدها : 4595478
:تاریخ بروز رسانی
اسفند ۱۳, ۱۳۹۶