دانش تحریر
بازدید مدیرعامل آرزو از مرکز رادیوتراپی و آنکولوژی شفاء پرتو اردبیل
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۵ | ۰۸:۲۹ ق٫ظ | تعداد بازدید: 264

   بازدید مدیرعامل آرزو از مرکز رادیوتراپی و آنکولوژی شفاء پرتو اردبیل

 مجردی : شفاء پرتو مانند یک خیریه عمل می کند و بسیاری از مددجویان نیازمند رایگان درمان می شوند

روز سه شنبه مورخ ۱۸ خرداد ماه ۱۳۹۵ مجردی مدیرعامل و بنیانگذار آرزودر بازدیدی که در شهرستان اردبیل از مرکز رادیوتراپی و آنکولوژی شفاء پرتو اردبیل بعمل آورد با مهندس صادقی مدیرعامل و سایر اعضاء و کادر زحمتکش اداری و پزشکی این مرکز دیدار و از نزدیک با فعالیت این مرکز آشنا شد.

در دیدار دو ساعته مدیرعامل آرزو از این مرکز گفتگوهای ثمر بخشی با مدیریت این مجموعه انجام گرفت و مدیرعامل آرزو بخاطر ارایه خدمات با کیفیت عالی به مددجویان سرطانی تحت پوشش آرزو از دست اندرکاران زحمتکش شفاء پرتو قدردانی کرد.

مهندس طاهر صادقی مدیرعامل شفاء پرتو با ارزشمند توصیف کردن اقدامات مؤسسه آرزو خطاب به مجردی مدیرعامل آرزو اظهار داشت : بعد از عقد قرارداد با حضرتعالی بعنوان مدیرعامل این نهاد مردمی و مشاهدات ما از روند همکاری آرزو و بر اساس گفته های مددجویان سرطانی که به این مرکز مراجعه می نمایند مؤسسه آرزو یکی از شفاف ترین و صادقانه ترین نهادهای مردمی استان است که با جان و دل و از صمیم قلب به بیماران سرطانی خدمت می کند و به این خاطر از شما و همکارانتان تقدیر و تشکر می نمایم.

وی گفت : مرکز شفاء پرتو در جهت کنترل کیفیت درمان از سیستم دیلی چک و سیستم کامل دوزیمتری دو بعدی برخوردار بود که از هفته قبل اقداماتی برای تجهیز دوزیمتری کامل سه بعدی آمریکایی با هزینه ای بالغ بر ۶۰۰ میلیون تومان به این مجموعه در دستور کار قرار گرفت. وی از وجود دستگاه MLC جهت تطبیق اشعه خروجی از دستگاه رادیوتراپی متناوب یا سطح تومور در این مرکز خبر داد که این امکان موجب می شود بافتهای سالم از اشعه ایکس در حین درمان در امان باشند.

مدیرعامل شفاء پرتو خطاب به آقای مجردی مدیرعامل آرزو گفت : این مرکز آمادگی تجهیز امکانات برای انجام شیمی درمانی را دارد و همچنین برای استفاده مددجویان سرطانی که بویژه از آرزو برای رادیوتراپی معرفی می شوند نیاز به خوابگاه وجود دارد و در این راستا اقدامات احداث خوابگاه به مرحله نهایی رسیده است ولی نیاز به اخذ مجوز داریم که امید است برای رفاه حال بیماران شهرستانی که به مرکز استان مراجعه می نمایند بزودی این مجوز صادر گردد.

مجردی ضمن بازدید از بخش های مختلف این مرکز اعم از رادیوتراپی و بخش های مختلف درمانی و دیدار با دکتر حسین زاد پزشک فوق تخصص رادیوتراپی آنکولوژی به همراه مدیرعامل این مرکز از بیماران در حال مداوا دلجویی کرد و تعدادی از بیماران رضایت خودشان از اقدامات این مرکز را اعلام کردند و ضمن این که اعلام کردند تخفیف های بسیار ارزشمندی دریافت می کنند و بیماران سرطانی تحت پوشش آرزو نیز از خدمات رایگان کامل با معرفی آرزو برخوردار هستند و این خدمات مختص آرزوست که در اثر توافق خیرخواهانه بین مجردی مدیرعامل آرزو و صادقی مدیرعامل شفاء پرتو حاصل شده است.

مجردی مدیرعامل آرزو پس از مشاهده تخفیف ها و عنایت ویژه این مرکز به مددجویان سرطانی معرفی شده از آرزو اظهار داشت : شفاء پرتو مانند یک خیریه عمل می کند و بسیاری از مددجویان نیازمند رایگان درمان می شوند و از این بابت قدردان زحمات نوع دوستانه این مرکز هستیم. وی گفت : تجربه من از مهرانه زنجان نیز چنین است و مراکزی مانند شفاء پرتو و مهرانه زنجان وقتی چنین خدماتی را انجام میدهند می توانند برای دیگر مراکز درمانی نیز الگو و اسوه باشند.

در حاشیه دیدار و جلسه دو ساعته مدیرعامل آرزو از مرکز شفاء پرتو اردبیل ، بیماران سرطانی از شهر بیله سوار ضمن درخواست ملاقات با مدیرعامل آرزو مشکلات درمانی خودشان را مطرح کردند که آقای مجردی برای حل آن توسط مؤسسه خیریه آرزو قول مساعد داد و اظهار داشت : ما در آرزو برای تحت پوشش قراردادن بیماران مبتلا به سرطان بیله سوار و جعفرآباد تصمیمات لازم را اتخاذ کرده ایم و نزدیک یکسال است مجددا پس از یک توقف دو ساله حمایتهای جدی از بیماران سرطانی این شهرستان بعمل می آوریم.

در دیدار مدیرعامل آرزومهندس طاهر صادقی مدیرعامل شرکت ، کنعان حمیدپور کارشناس امور اداری و بازرس شرکت ، دکتر غلامحسن حسین زاد مسئول فنی مرکز ، هابیل وثیق مسئول بخش اداری و عضو هیئت مدیره ، ساناز ایزدی مسئول بخش فیزیک ، ساناز بابازاده از کادر درمان ، عسگر ابول زاده و مینو حسنی مسئولان پذیرش حضور داشتند که از زحمات این عزیزان قدردانی شد. هماهنگی دیدار با آقای حسن صادقی بود که از وی نیز قدردانی شد.

آمار وبسایت
کاربران آنلاین : 0
بازدید امروز : 52
بازدید دیروز : 111
کل بازدیدها : 4595475
:تاریخ بروز رسانی
اسفند ۱۳, ۱۳۹۶