دانش تحریر
با قرار داد مهم دیگری در آرزو : امکان درمان رایگان بیماران سرطانی در شفاء پرتو اردبیل
تاریخ انتشار: شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۴ | ۱۶:۳۶ ب٫ظ | تعداد بازدید: 184

با قرار داد مهم دیگری در آرزو : امکان درمان رایگان بیماران سرطانی در شفاء پرتو اردبیل

مجردی مدیرعامل آرزو با اعلام این خبر گفت : خدا را شاکریم که وجود تلاشگرانه این نهاد مردمی در عرصه حمایت مانند آفتابی درخشان انوار رحمت الهی و باب های خیرخواهی و نوع دوستی را به سوی مددجویان سرطانی می گشاید و هر روز شاهد گسترش خدمات نوع دوستانه این نهاد مردمی به بیماران نیازمند و سرطانی هستیم. وی تصریح کرد :  در ادامه مذاکره با مرکز رادیوتراپی و آنکولوژی شفاء پرتو اردبیل و حضور اکیپی از این مرکز در آرزو و تبادل نظر ، وضعیت مددجویان آرزو تشریح شد و خدمات ارزشمندی که در اثر تعامل با مؤسسات مطرح نظیر مهرانه نصیب مددجویان آرزو شده است برای مسئولان و بویژه مدیر عامل محترم این مرکز جناب آقای صادقی بیان گردید. مجردی افزود : مددجویان آرزو که از توان مالی برای ادامه درمان در زمینه رادیوتراپی برخوردار نیستند از این پس با معرفی این مؤسسه بصورت رایگان در مرکز رادیوتراپی شفاء پرتو اردبیل درمان خواهند شد.

مدیرعامل آرزو از حسن نیت این مرکز در قبول ارایه خدمات نوع دوستانه به مددجویان سرطانی آرزو قدردانی کرد و افزود : بیماران که از توان مالی برخوردار هستند از یک تا دو سوم هزینه را برای این مرکز خواهند پرداخت ولی مددجویان نیازمند به تشخیص مؤسسه آرزو از پرداخت هرگونه وجه در زمینه درمان سرطان معاف خواهند بود. مجردی مدیرعامل و مؤسس آرزو  در گفتگو با مدیرعامل این مرکز اظهار داشت : امیدواریم تعامل و ارتباطات بین ما بعنوان مجموعه آرزو که داوطلبانه در خدمت قشر آسیب پذیر هستیم و شما که در زمینه درمان متحمل کار و تلاش می شوید به نجات جان کسانی منجر شود که برای درمان به کمک و توجه افراد توانگر نیازمند هستند.

در نامه آقای طاهر صادقی مدیرعامل مرکز رادیوتراپی و آنکولوژی شفاء پرتو به مدیرعامل آرزو که امروز به دستمان رسید آمده است : بر ما این افتخار خواهد بود که با همکاری همه جانبه با آن مؤسسه محترم مردمی بتوانیم سهمی در برداشتن باری از مشکلات و تسکین آلام  و درمان دردهای هم استانی های عزیز برداشته باشیم.

آمار وبسایت
کاربران آنلاین : 0
بازدید امروز : 75
بازدید دیروز : 110
کل بازدیدها : 4593994
:تاریخ بروز رسانی
اسفند ۱۳, ۱۳۹۶