دانش تحریر
تصاویر دیگری از دوچرخه سواران خیرخواه در مشهد مقدس
تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۵ | ۱۹:۵۶ ب٫ظ | تعداد بازدید: 301

وقتی بیاد می آورم ساعتهای زیادی که صرف هماهنگی و ارتباط با دوچرخه سواران عزیز می کردم تا به امید خدا اولا آسایش آنها در طول مسیر تامین شود و دوما بسلامتی به مقصد برسند به این نتیجه می رسم که کار زیادی از جانب ما در مؤسسه ( بنده و همکاران اداری ) بویژه خانم ها اسدی و جهانگیری و این عزیزان بعنوان حاملان شعار نیکوکاری انجام گرفت. استقبال کنندگان نیز جای خود داشتند.

مدیریت در یک نهاد مردمی به ساعت ۱۴ هر روز ختم نمی شود. عشق می خواهد و انگیزه که ساعتها در این صورت جای خود را عوض می کنند و تو در نیمه شب انگار پشت میز نشسته ای و هر لحظه در تماس و ارتباط هستی و هماهنگی می کنی که خدای ناکرده مشکلی پیش نیاید. ما وقتی با اتوبوس یا خودروی شخصی و حتی قطار یا هواپیما به مشهد مقدس می رویم حتی تصور اینکه راحت به مقصد برسیم به دلیل بعد مسافت سخت است. این دوچرخه سواران بالای ۱۶۰۰ کیلومتر رکاب زدند. در زیر باران ، باد و در نیمه های شب و در روز خستگی و در شب خواب آلود. در ذهن اینها فقط یک چیز متبادر می شد. عشق به همنوع و اینکه ” آرزو ” در آن زمان لبریز از عشق بود نتیجه تلاشهای خستگی ناپذیر ما بود. خیرین و حامیان با عشق از ما حمایت می کردند. تمام موسسات خیریه باید این عشق را در ضمیر و وجودشان تقویت کنند.

استقبال مؤسسه خیریه رضا از دوچرخه سواران آرزو در مشهد مقدس

 مجردی مدیر عامل آرزو در گفتگوی تلفنی با مهندس جزایری مدیر مؤسسه رضا از استقبال دوچرخه سواران زائر حرم امام رضا (ع) در مشهد مقدس تقدیر و تشکر کرد. مهندس جزایری اطمینان خاطر داد که  مؤسسه رضا  با کلیه عوامل و دست اندرکارانش آمادگی کامل برای استقبال از این ورزشکاران بزرگوار و حامی بیماران سرطانی دارد. وی خطاب به مجردی مدیر عامل آرزو گفت : علیرغم اینکه بخاطر روز تعطیل همکاران در دسترس نبودند اما برنامه ریزی برای استقبال بهتر از سفیران آرزو در دستور کار قرار دارد و همه ما ارزش و اهمیت کار این بزرگواران را خوب می دانیم و به آن ارزش قایل هستیم.

در گفتگوی جداگانه مدیر عامل آرزو با دوچرخه سواران بزرگوار میرآقا حسینی و کسری اطهر هر دو از مکان خوبی که در درمانگاه رضا (ع) در اختیار این عزیزان قرار داده شده است و متعلق به مؤسسه رضا می باشد و از تغذیه مناسب سخن گفتند و  مراتب قدردانی خودشان از مدیر محترم مؤسسه رضا (ع) مهندس جزایری و همکارانش اعلام کردند و همچنین بخاطر هماهنگی های مدیر عامل آرزو  در طول سفر با مؤسسات خیریه و بویژه با مؤسسه رضا در مشهد مقدس از ایشان نهایت تشکر و قدردانی خودشان را اعلام کردند.

میرآقا حسینی و کسری اطهر که هم اکنون در حال عزیمت برای زیارت حرم مطهر امام رضا (ع) هستند از اینکه توانستند با طی طریق مسافت ۱۶۹۵ کیلومتر از پارس آباد تا مشهد مقدس همنوعان را با دوچرخه سواری برای کمک به بیماران سرطانی فراخوانند بر خود می بالند و افتخار می کنند . این سفر از ۲۱ شهریور آغاز و در دوم مهر پس از ۱۲ روز خاتمه یافت. این بزرگواران میهمان مؤسسه رضای مشهد هستند.

 
آمار وبسایت
کاربران آنلاین : 0
بازدید امروز : 41
بازدید دیروز : 107
کل بازدیدها : 4601396
:تاریخ بروز رسانی
اسفند ۲۸, ۱۳۹۶