دانش تحریر
حضور در همایش هم اندیشی مهرانه شعبه تهران
تاریخ انتشار: پنجشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۵ | ۱۹:۱۰ ب٫ظ | تعداد بازدید: 167

حضور آقای مجردی مدیرعامل آرزو در همایش هم اندیشی مهرانه شعبه تهران

مرداد ۲۸, ۱۳۹۵ ۰ ۸۷ نمایش

مدیرعامل آرزو در جلسه هم اندیشی مدیران موسسات خیریه در مهمانسرای مهرانه زنجان شعبه تهران حضور بهم رسانید . این جلسه هم اندیشی با تلاوت ایاتی چند از کلام الله مجید که توسط مدیرعامل آرزو قرائت شد آغاز شد. در این جلسه ابتدا مدیران موسسات به معرفی انجمن های خود پرداختند و سپس خدمات مهرانه زنجان و فرهنگ مهرانه ای را ستودند. در این جلسه سعید مجردی بنیانگذار و مدیرعامل آرزو ضمن ارج نهادن به خدمات ارزشمند مهرانه در زمینه رادیوتراپی رایگان و اسکان با تغذیه رایگان هم در تهران و هم در زنجان برای مددجویان سرطانی آرزو اظهار داشت : بنده وقتی با مهرانه قرارداد بستم برخی از مددجویان بسیار خوشحال بودند. یکی از آنها با خوشحالی گریست چرا که او شدیدا بخاطر نبود امکانات در مضیقه بود و حتی می خواست برای خاطر دو ماه اسکان در تهران منزل خود را بفروشد.مجردی از مهندس وثوق ، حاج اسلامی و سایر زحمتکشان مهرانه بخاطر برپاساختن بهشتی بنام مهرانه قدردانی کرد و اظهار امیدواری کرد که این بهشت همیشه پابرجا بماند.

در باره این نشست جلسه پرسش و پاسخ با مهندس وثوق مدیر عامل مهرانه برگزار شد. مهندس در این باره گفت : بنام حضرت دوست که هر چه داریم از اوست . حضور پرثمر تک تک عزیزان در گردهمایى هم اندیشى مهرانه که با ارائه راهکارها جهت گسترش فرهنگ نوع دوستى و کم کردن الام بیماران مبتلا به سرطان همراه بود را غنیمت شمرده و سپاسگزار شما بزرگواران هستم. خوشوقت خواهم بود مراتب تشکر مسئولین مهرانه را پذیرا باشید. به امید همراهى صمیمانه.مهندس وثوق تلویحا از برخی موسسات که در این نشست حاضر نشده بودند انتقاد کرد. وی از برخی موسسات بویژه موسسه آرزو و مدیرعامل آن بخاطر تلاشهای ارزشمند و قابل توجه قدردانی کرد.

 

خبر مرتبط :

مدیرعامل آرزو جهت بررسی مفاد تفاهم نامه با مهمانسرای مهرانه ، اصلاح و تقویت آن در جلسه هم اندیشی با مدیریت انجمن خیریه مهرانه عازم تهران می شود

 در پی دعوت مهندس وثوق مدیرعامل مهرانه زنجان و حاج هاشم اسلامی مدیرمهمانسرای تهران ، جمعی از مدیران انجمن ها و موسسات طرف قرارداد با مهرانه زنجان برای شرکت در جلسه هم اندیشی ، اصلاح و تقویت تفاهم نامه راهی تهران می شوند تا با حضور در مهمانسرای مهرانه راهکارهای لازم را مورد بحث و تبادل نظر قرار دهند. جلسه هم اندیشی در روز جمعه مورخ  ٢٢ مردادماه  برگزار میشود.قرارداد و تفاهم نامه بین آرزو و مهرانه در اردیبهشت سال ٩۴ در زنجان در نشست تخصصی مدیران موسسات خیریه تصویب و از آن تاریخ ۵٢ نفر مددجو ی سرطانی تحت پوشش آرزو به مدت ۴۴٢ روز به همراه یک همراه از امکانات رفاهی ، اسکان و تغذیه رایگان مهمانسرای مهرانه  به ارزش میلیونها تومان بهره مند شده اند. مجردی اظهار داشت : از بابت اینهمه خدمات و اقدامات نوع دوستانه به نفع بیماران سرطانی از مدیریت و دست اندرکاران صدوق ، ساعی و زحمتکش مهرانه تشکر نموده و قدردان نیکوکاری این عزیزان هستیم.

 

آمار وبسایت
کاربران آنلاین : 0
بازدید امروز : 53
بازدید دیروز : 111
کل بازدیدها : 4595478
:تاریخ بروز رسانی
اسفند ۱۳, ۱۳۹۶