دانش تحریر
حضور در کنگره بین المللی محک و قرارداد با پزشکان و اساتید فوق تخصص بین المللی
تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ | ۱۵:۳۸ ب٫ظ | تعداد بازدید: 183

عقد قراردادهای خیرخواهانه با پزشکان فوق تخصص کودکان از خارج کشور در دومین کنگره دوسالانه بین المللی انکولوژی کودکان

 مجردی مدیرعامل و مؤسس آرزو به دعوت انجمن خیریه محک در تاریخهای ۲۳ و ۲۴ اردیبهشت در دومین کنگره دو سالانه بین المللی آنکولوژی کودکان شرکت کرد و موفق به دریافت گواهی مختص کنگره محک شد و در عین حال با ایجاد تعامل و فضای گفتگو و از طریق معرفی اهداف و عملکرد آرزو توانست با پنج نفر از پزشکان و دانشمندان عرصه آنکولوژی و هماتولوژی کودکان و همچنین پاتولوژیست از کشورهای آلمان ، ایتالیا و استرالیا ارتباط برقرار کرده و از آنها قول مساعد برای همکاری خیرخواهانه گرفت. این پزشکان و دانشمندان مطرح در جهان در گفتگوهای جداگانه با مدیرعامل آرزو پس از شناخت اهداف و آمال آرزو که در آن مدیرعامل داوطلبانه سالهاست در خدمت انسانی و الهی این نهاد مردمی است و سایر اعضای زحمتکش آرزو در جهت پیشبرد اهداف این مؤسسه گام برمیدارند به همکاری از طریق تبادل مدارک پزشکی و اظهار نظر فوق تخصصی پیرامون شرایط ادامه درمان بیماران سرطانی قول مساعد دادند. این پزشکان عبارت بودند از : پروفسور دکتر توماس لهرنبیچر فوق تخصص آنکولوژی کودکان و مدیربیمارستان از فرانکفورت آلمان ، پروفسور دکتر اسکار هاس پاتولوژیست و فوق تخصص علوم آزمایشگاه از اتریش، پروفسور دکتر مد دیرک اینهارت فوق تخصص امراض کودکان و مدیر بیمارستان کودکان از آلمان ، پروفسور دکتر مد اورسولا کروتزیگ فوق تخصص هماتولوژی و آنکولوژی کودکان از برلین آلمان و پروفسور آندره بیوندی فوق تخصص امراض کودکان ، مدیر دانشکده علوم پزشکی کودکان و بنیاد MBBM  و مدیر بیمارستان جراردو در میلانو ایتالیا .

در این کنگره گفتگوهای ارزشمندی بین مدیرعامل آرزو و آقای دکتر آل بویه و خانم دکتر تشویقی از محک انجام گرفت که هر دو بزرگوار به همکاری با آرزو تاکید کردند. همچنین دیداری با آقای رحمت اله مسقطی مدیرعامل انجمن خیریه آرین بابل و آقای مجردی مدیرعامل آرزو انجام گرفت و با ایفای نقش مترجمی توسط مدیرعامل آرزو بین پزشکان فوق تخصص فوق الذکر و انجمن آرین ارتباطات لازم و مذاکرات خیرخواهانه انجام گرفت.

در این کنگره مجردی مدیرعامل آرزو با شرکتهای داروساز از جمله آرنا ، تیناگراست ، چیناگن در خصوص آخرین پیشرفت های علوم پزشکی و داروسازی در زمینه داروهای سرطان مذاکره کرده و از آنها برای تهیه داروهای سرطانی از طریق مجاری و شیوه های قانونیبرای مددجویان آرزو کمک خواست. این شرکتها که غرفه های بسیار قابل توجه در این کنگره ارایه داده بودند برای هرنوع همکاری با مدیرعامل آرزو در زمینه رفع دغدغه درمان بیماران و تهیه داروهای آنها در مواقع ضروری قول مساعد دادند.

آمار وبسایت
کاربران آنلاین : 0
بازدید امروز : 75
بازدید دیروز : 110
کل بازدیدها : 4593994
:تاریخ بروز رسانی
اسفند ۱۳, ۱۳۹۶