دانش تحریر
حضور در همایش بیماران کلیوی
تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۴ | ۱۷:۴۱ ب٫ظ | تعداد بازدید: 574

منبع : سایت آرزو 

زمان : ۲۵ آبان ۱۳۹۴

مجردی مدیر عامل آرزو امروز ساعت پانزده مورخ ۲۴ آبان ماه به دعوت انجمن حمایت از بیماران کلیوی در همایش حامیان و خیرین این انجمن حاضر شد . در این همایش سخنرانان به مشکلات و مصائب بیماران نیازمند کلیوی اشاره کردند. آقای پورمحمد مدیرعامل این انجمن اظهار داشت : انجمن کلیوی پارس آباد که در سال ۱۳۸۰ تاسیس شد اکنون ۱۶۸ بیمار کلیوی و دیالیزی تحت پوشش دارد . وی افزود : از این تعداد ۷۵ بیمار پیوندی وجود دارد که تا آخر عمر محتاج دارو و درمان هستند. آقای پور محمدی افزود : ۷۵۰۰ صندوق در منازل ، مدارس و سطح شهر و محل کار خیرین توزیع شده است که مبالغ آن برای این انجمن صرف می شود. وی از ۲۷۰ نفر حامی که بصورت ماهیانه به انجمن کمک می کنند سخن گفت.
مدیرعامل انجمن کلیوی پارس آباد از جمع اوری بیست و پنج میلیون تومان در سال ۹۴ تا این تاریخ سخن گفت و اظهار امیدواری کرد خیرین و نهادهای مردمی و دولتی از دست این انجمن بگیرند تا بیماران کلیوی و بویژه بیماران دیالیزی مورد حمایت قرار بگیرند.
در این همایش دکتر بابک نیرومند متخصص داخلی از عامل فشار خون و دیابت بعنوان دو عامل اصلی در بیماریهای کلیوی منجر به مرحله مزمن سخن گفت. وی در سخنانش به حضور مدیرعامل آرزو آقای مجردی در همایش اشاره کرد و از احساس خوب خودش نسبت به اقدامات بسیار ارزشمند آرزو سخن گفت و این موسسه را بسیار موفق قلمداد کرد.
آقای ندایی معاون فرماندار نیز با معرفی اقای شادروان مصطفی قاسمی بعنوان بنیانگذار انجمن کلیوی ایران به روح این بزرگوار فاتحه نثار کرد.
ندایی با اشاره به حضور اقای مجردی مدیر عامل آرزو در همایش از زحمات موسسه آرزو تشکر کرد و آنرا بعنوان یک الگوی مهم در منطقه و حتی استان مطرح کرد و گفت : از تجربیات این موسسه مردمی موفق باید انجمن کلیوی استفاده نماید. به گفته ندایی معاون فرماندار آرزو علاوه بر درمان وارد مرحله غربالگری هم شده است.
در این همایش مجردی مدیر عامل آرزو برای کمک به بیماران دیالیزی و کلیوی با ارایه فاکتور در موارد خاص با معرفی انجمن اعلام آمادگی کرد.

آمار وبسایت
کاربران آنلاین : 0
بازدید امروز : 75
بازدید دیروز : 110
کل بازدیدها : 4593994
:تاریخ بروز رسانی
اسفند ۱۳, ۱۳۹۶