دانش تحریر
حضور مهندس داوود نجفیان مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل و هیئت همراه در مؤسسه خیریه آرزو و کمک یکصد و پنجاه و هشت میلیون ریالی
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۴ | ۱۷:۱۱ ب٫ظ | تعداد بازدید: 225

حضور مهندس داوود نجفیان مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل و هیئت همراه در مؤسسه خیریه آرزو و کمک یکصد و پنجاه و هشت میلیون ریالی

در تصاویر, خبرهای عمومی, دیدارها, کمک ها به آرزو, گزارشات بهمن ۲۱, ۱۳۹۴ ۰ ۵۶۵ نمایش

حضور مهندس داوود نجفیان مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل و هیئت همراه در مؤسسه خیریه آرزو و کمک یکصد و پنجاه و هشت میلیون ریالی مدیران ، پیمانکاران و مهندسان شرکتهای هیئت همراه به بیماران سرطانی تحت پوشش این مؤسسه مردمی

مهندس نجفیان مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل و فردی خیّر و نوع دوست که همواره خدمت به همنوعان و بویژه بیماران سرطانی جزو اقدامات خداپسندانه این بزرگوار است درساعت هفده روز چهارشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۴ به همراه هیئت همراه که ترکیبی از مهندسان ، مدیران عامل ، پیمانکاران و افراد خیرخواه بودند در دفتر مؤسسه آرزو حاضر شدند و پس از تبادل نظر و گفتگو با مجردی مدیرعامل و مؤسس آرزو ، منصوری رییس هیئت مدیره آرزو و پخش کلیپ اقدامات مؤسسه در کمک به کودکان و بیماران سرطانی ، حاضران هر کدام مبلغی از طریق کارتخوان مؤسسه به اهداف انسانی و الهی آرزو کمک کردند.مهندس عزیز برون بر فتحی مدیرعامل شرکت آلتائی یکصد میلیون ریال معادل ( ده میلیون تومان ) به بیماران مبتلا به سرطان و تحت پوشش آرزو کمک کرد. این بزرگوار انگیزه خود از کمک به آرزو را اهداف انسانی و ارزشمند این نهاد مردمی ذکر کرد که با کمک به کودکان و بزرگسالان سرطانی خدمات شایسته ای به این بیماران نیازمند ارایه می دهند.

مهندس سعید شیردل سرپرست شرکت پادیر پی سازه مبلغ بیست میلیون ریال ، مهندس داوود نجفیان مبلغ ده میلیون ریال ( برای دومین بار در کمتر از سه ماه ) ، مهندس بهمن کریمی مبلغ پنج میلیون ریال و دو نفر از مهندسان آقایان فرهاد شهبازی مدیر امور آب مغان و حمزه پور مبلغ سه میلیون ریال به آرزو کمک کردند. مهندس اسوار نماینده شرکت ساختمانی لیمیت مبلغ بیست میلیون ریال بصورت چک بانکی در وجه مؤسسه خیریه آرزو کمک کردند.مجموع کمکهای نوع دوستانه امروز به مؤسسه آرزو در یک روز مانده به ۲۲ بهمن به ۱۵۸۰۰۰۰۰۰ریال معادل پانزده  میلیون و هشتصد هزار تومان رسید.

مهندس داوود نجفیان هدف از حضور خود و همراهان خیرخواه در آرزو را پس از یک روز کاری سخت اداری و در ساعت هفده عصر ، باور و اعتقاد عمیق ایشان و همراهان را به اهداف ارزشمند و انسانی آرزو دانست و گفت : مجموعه آرزو مجموعه ای خیرخواهانه است که وقتی بنده و همکاران در این انجمن حاضر می شویم احساس آرامش قلبی به ما دست می دهد و در کنار کارهای روزانه ما ، ورود به چنین کار خیریه ای برای همه ما ضرورت دارد. مهندس نجفیان افزود : از طریق شما فضای کاری و چالشهای موجود در آن را به کار خیر و خداپسندانه ارتباط دادیم و از این بابت خدا را شاکریم.

مجردی مدیرعامل آرزو سخنانش را با نام خدا آغاز کرد و گفت : ما در آرزو سخنی داریم که می گوییم ” آرزو” نقطه اتصال نیکی هاست. حلقه هایی که افراد خیرخواه و نوع دوست را به همدیگر وصل می نماید. وی خطاب به مهندس نجفیان و سایر میهمانان گفت : موفقیت آرزو مرهون تلاشهای داوطلبانه و نوع دوستانه در این مجموعه است و همه ما اعم از بنده بعنوان مدیرعامل ، آقای منصوری رییس هیئت مدیره و بقیه همکارانم در هیئت مدیره در مدت هشت سال رایگان و فی سبیل الله تلاش می کنیم. ما از وقت ، انرژی و زندگی خودمان مایه گذاشته ایم و شب و روز تلاش و کوشش کردیم و با اقدامات خودمان اعم از حضور در همایش ها ، خدمت در مؤسسه آرزو و در همه عرصه ها بدون کوچکترین چشمداشت تلاش کرده ایم و این رمز موفقیت آرزوست. مجردی افزود : همین شروع و سکوی پرش آرزوست که نتیجه اش سر از کانادا در می آورد که در آن تعدادی از ایرانیان خیر و نیک اندیش در ایام ماه مبارک رمضان هفت میلیون تومان به آرزو کمک می کنند ، افرادی در تهران و شهرستانها ویلچر و امکانات مورد نیاز بیمار ما را تهیه می کنند ، در سایتها وفضاهای مجازی و حقیقی از دست ما می گیرند و کمکهای ارزشمند خودشان از آرزو را دریغ نمی نمایند. وی به حمایتهای بیمارستانها و نهادهای حمایتی از جمله مهرانه بزرگ زنجان اشاره کرد و کمکهای اسکان مددجویان در تهران و رادیوتراپی را بسیار ارزشمند دانست و گفت : اینها در اثر تعاملات و تلاشهای ما در آرزو تحقق یافته است و این دوستان و همکارانمان در مهرانه وسایر نهادها وقتی دیده اند نیت ما صادقانه و هدف فقط خدمت است بسیاری از امکانات خودشان را در اختیار ما قرار داده اند.

مجردی اظهار داشت : متوسط درآمد آرزو سی یا سی و دو میلیون تومان در ماه است که این رقم شایسته منطقه ما نیست و انتظار ما بیشتر از این است. ما در همایشهای مهرانه زنجان دیده ایم خیرین میلیاردها تومان کمک می کنند. متاسفانه سرمایه داران و کارخانه داران منطقه ما مؤسسه آرزو را نمی بینند. ما بارها در مصاحبه هایمان و گفتگوهایمان اعلام کرده ایم که آرزو یک واقعیت است و سرطان وجود خارجی دارد اگر چه خوشبختانه دیگر نگران کننده نیست اما نیاز به یاری و توجه دارد. یک بیمار سرطانی وقتی به رادیوتراپی و شیمی درمانی مراجعه می کند با هزینه هنگفتی روبرو می شود.

مدیرعامل آرزو گفت : در اثر تعاملات با مهرانه زنجان شعبه تهران در مدت هفت ماه ما سی و چهار نفر بیمار را با همراه به مهمانسرای تهران معرفی کرده ایم که با تغذیه رایگان اسکان داده شده اند. بسیاری از مددجویانمان پیوند مغز استخوان آنها انجام گرفته و ماهها در آنجا مانده اند و خدمات بسیار ارزشمندی دریافت کرده اند. ما در تهران و در زنجان رادیوتراپی رایگان برای بیماران ارایه می دهیم و اینها همه حاصل تعامل و تلاشهای ما در آرزوست. رادیوتراپی در برخی مراکز خصوصی تا پانزده میلیون تومان هم هزینه برای بیمار تحمیل می کند و امید که در استان اردبیل نیز رادیوتراپی دولتی با خدمات بیمه ای و خیریه ای ارایه شود.

مجردی تاکید کرد که مؤسسه آرزو هم در زمینه درمان و هم در زمینه پیشگیری فعالیت مستمر دارد. وی از توزیع فرم های پیشگیری برای نزدیک یک هزار نفر خبر داد و در عین حال از استقبال ضعیف جامعه از طرح های غربالگری سخن گفت و اظهار امیدواری کرد نتایج ارزشمندی از این اقدامات پیشگیرانه گرفته شود.مدیرعامل آرزو از افراد و طبقه متوسط به پایین جامعه که با جان و دل از آرزو و اهداف الهی و انسانی آن حمایت می کنند تقدیر و تشکر کرد. وی همچنین از قشر معلم و فرهنگی بخاطر حمایتهای جدی قدردانی نمود و از مهندس داوود نجفیان بخاطر افکار خداپسندانه و نیت خالصانه اش تشکر کرد و وی را بنیانگذار گسترش فرهنگ نوع دوستی در حوزه مسئولیت اداری نسبت به آرزو دانست و گفت : این اقدام مهندس نجفیان در تاریخ مؤسسه آرزو بی نظیر است و وی در واقع فرهنگ معرفی آرزو به خیرین را عملی کرد و ما همیشه گفته ایم صاحبان ” فرصت ” می توانند  از توان و جایگاه خودشان برای نشر فرهنگ انسانی کمک به همنوع و بویژه بیماران سرطانی بهره ببرند. از بقیه مسئولان و صاحبان فرصت همین انتظار را داریم.

مجردی در خاتمه اظهار داشت : حضور شما عزیزان در آرزو نشان دهنده این است که قشر آگاه و تحصیل کرده در کنار آرزوست و رفته رفته مسئولان عزیز و ارجمندی مثل جناب مهندس نجفیان ارزش و اهمیت فعالیت آرزو را خوب می دانند و برای ما مایه افتخار هستند.در این دیدار خانم ها سهیلا اسدی مدیر اجرایی ، سیمین پورکریمی مسئول واحد مددکاری و جمیله محمدی داوطلب آرزو  در ساعت غیر اداری با حضور و برنامه ریزی داوطلبانه متحمل زحمات شدند و مدیریت برنامه را بعهده داشتند که از این بزرگواران نهایت تقدیر و تشکر بعمل می آید.

آمار وبسایت
کاربران آنلاین : 0
بازدید امروز : 75
بازدید دیروز : 110
کل بازدیدها : 4593994
:تاریخ بروز رسانی
اسفند ۱۳, ۱۳۹۶