دانش تحریر
خدمات اسکان مهرانه به مددجویان آرزو به ارزش هفده میلیون تومان
تاریخ انتشار: سه شنبه ۵ آبان ۱۳۹۴ | ۰۵:۴۳ ق٫ظ | تعداد بازدید: 149

خدمات اسکان مهرانه به مددجویان آرزو به ارزش هفده میلیون تومان در مدت یکصد و ده روز برای چهارده مددجو

 مرور خاطرات خدمت داوطلبانه

مجردی  از خدمات ارزشمند رایگان مهرانه ای ها به مددجویان آرزو در زمینه اسکان و تغذیه در تهران سخن گفت و اظهار داشت : در مدت چهار ماه گذشته تعداد چهارده نفر مددجوی تحت پوشش آرزو با یک همراه ، برابر تفاهم نامه بین ما و مهرانه که در نشست اردیبهشت ماه اینجانب در زنجان بین آرزو و مهرانه به تصویب رسید ، به مهمانسرای مهرانه در تهران معرفی شده اند که مهرانه ای ها در مدت مذکور خدمات نوع دوستانه در زمینه اسکان و تغذیه در این مرکز به این مددجویان به ارزش هفده میلیون تومان ارایه داده اند. وی افزود : ارزش معنوی خدمات این انجمن به مددجویان بسیار بالا بوده و مددجویان آرزو از سطح برخورد عالی ، ارایه خدمات ارزشمند و نوع دوستی مسئولان این مرکز بویژه آقای اسلامی و خانم دژدار و همکاران ایشان رضایت عمیق خودشان را اظهار داشته اند. خدمات فوق بر اساس قیمت متوسط تغذیه و اسکان در تهران محاسبه شده است و این در حالی است که درجه ارایه خدمات در این مهمانسرا بسیار بالا می باشد.

مجردی مدیر عامل ( وقت ) و مؤسس آرزو گفت : وقتی مددجویان آرزو به این مرکز مراجعه می کنند با خوشرویی و استقبال بسیار مناسب مسئولان این مرکز مواجه می شوند و آنها هنگام بازگشت به شهر خودشان و مراجعه به آرزو بگونه ای از بهشت مهرانه سخن می گویند که گویی از دنیای دیگری سخن می گویند. این موضوع نشان دهنده فرهنگ بالای مهرانه ای ها و ایمان آنها به هدفی است که برگزیده اند.

توضیح :

توصیه بنده به خیرین محترم این است مهرانه را و محبتهای آنها به مددجویان را نباید نادیده گرفت. این عزیزان در طول دوران خدمت بنده در آرزو همواره خدمات ارزشمندی به مددجویان ارایه  دادند. مددجویان ما میلیونها تومان از این نهاد مردمی و بویژه مهمانسرای این خیریه بعنوان کمک خدمات  اسکان و تغذیه رایگان دریافت کردند.

شماره حسابهای مهرانه برای کمک به مهمانسرا

جاری بانک ملت مهرانه   ۰۱۰۸۶۶۷۳۸۵۰۰۴

ملی کارت خیریه مهرانه تهران  ۶۰۳۷۹۹۱۸۹۹۹۰۲۱۰۴

 

آمار وبسایت
کاربران آنلاین : 0
بازدید امروز : 75
بازدید دیروز : 110
کل بازدیدها : 4593994
:تاریخ بروز رسانی
اسفند ۱۳, ۱۳۹۶