دانش تحریر
در عید قربان خیرین بزرگوار پارس آبادی ۴۲۳۵۰۰۰۰ ریال گوشت قربانی به آرزو اهداء کردند
تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۵ | ۱۷:۱۰ ب٫ظ | تعداد بازدید: 243

 شهریور ۲۳, ۱۳۹۵ ۰ ۶۵ نمایش

 هر سال خیرین گرانقدر با حضور در مؤسسه خیریه آرزو با اهدای گوشت قربانی وظیفه الهی و انسانی خود را در قبال بیماران و نیازمندان مبتلا به سرطان ادا می نمایند. در عید قربان امسال نیز تا کنون ۱۴۱/۵ کیلو گوشت قربانی به این منظور به مؤسسه آرزو اهداء کردند که ارزش ریالی آن ۴۲۳۵۰۰۰۰ ریال بوده است. یک روز قبل از عید قربان ۷۲ خانوار نیازمند و تحت پوشش آرزو گوشت قربانی دریافت کردند و مابقی نیز همچنان در حال اهداء به مددجویان می باشد.

آقای منصوری رییس هیئت مدیره آرزو از کسانی که میزان و اهمیت کار مؤسسه آرزو را نمی دانند دعوت کرد که بیایند و از نزدیک ببینند که چه خدماتی در اینجا انجام گرفته است و همچنان انجام می گیرد. او گفت : اینجا وقتی ما یک میلیون تومان کمک می کنیم که چند روز قبل بنده شاهد این کمک بودم و با آقای مجردی مشورت کردیم و برای حل مشکل درمانی یک بیمار انجام گرفت هیچ کاغذ بازی انجام نگرفت و نمی گیرد. بلافاصله با ارایه مدارک ، مددجو کمک دریافت می کند و به درمان خود ادامه میدهد. مؤسسه آرزو درد درمندان را خوب می داند و بلافاصله مرهمی بردردهای او می گذارد و مددجویان راضی از این در بیرون می روند. عید قربان را بار دیگر تبریک می گویم و با آقای مجردی مشورت کرده ایم و انشااله بسته فرهنگی هم تقدیم کودکان مبتلا به سرطان و کودکانی که والدین آنها بیمار هستند خواهد شد. آقای منصوری دبیر پیشکسوت در انتهای سخنان خود با دعایی که کرد از خداوند برای بیماران و بویژه مددجویان تحت پوشش آرزو شفای عاجل از خداوند مهربان درخواست کرد.

مجردی مدیرعامل آرزو در مراسم اهدای گوشت قربانی از خیرین بزرگوار بخاطر اعتمادشان به آرزو قدردانی کرد و از مددجویان خواست میزان کمکهای این مؤسسه مردمی را که ارزش آن در سطح استان بی نظیر و در سطح کشور کم نظیر است  ارج نهند و خدا را بخاطر وجود چنین مؤسسه مردم نهاد و شفاف شکرگزار باشند.

وی گفت : برخی از افراد آنقدر از همنوعان و وظیفه الهی و انسانی خود در قبال آنها غافل هستند که تصور می کنند مؤسسه آرزو یک شرکت است که متعلق به بنده و آقای منصوری است. اینها هرگز نمی دانند که چه کار ارزشمندی در داخل این مؤسسه مردم نهاد انجام می گیرد که دهها و صدها مددجوی مبتلا به سرطان بواسطه آن درمان می شوند و سلامت خود را بدست می آورند و بنده و آقای منصوری و بقیه همکاران در هیئت مدیره ریالی حقوق نمی گیریم و کارما فی سبیل الله است و اینجا یک مؤسسه مردم نهاد و خیریه است که هدفش خدمت به بیماران مبتلا به سرطان و نیازمند است و به این موضوع ما افتخار می کنیم. مدیرعامل آرزو از مددجویان نیز خواست ارزش کار مؤسسه را در حد امکان در جامعه و یا حداقل در نزد اطرافیان خودشان اطلاع رسانی کنند تا کسانی که نمی دانند به اهمیت کار این مؤسسه مردم نهاد که مقام اول استانی را در بین بیش از نود سازمان مردم نهاد بدست آورد پی ببرند.

مدیرعامل آرزو از پرداخت پنجاه تا صددرصد هزینه های درمانی به مددجویان سخن گفت. وی به وجود کارت درمان رایگان آرزو اشاره کرد که هر مددجو با استفاده از آن آزمایشات ، سونوگرافی ، رادیولوژی ، اودیولوژی ، دارو و درمان و معاینه و تزریقات خود را رایگان انجام میدهد و مؤسسه آرزو هر ماه هزینه آن را پرداخت می نماید و در این پروژه خیرخواهی پزشکان طرف قرارداد پنجاه درصد هزینه را تقبل می کنند و در بحث دارو ، کیسه کلوستومی و چندین خدمات دیگر آرزو صدرصد هزینه را با کارت درمان تقبل می کند. وی همچنین از ارایه اسکان رایگان در تهران با همکاری انجمن مهرانه شعبه تهران با خدمات تغذیه رایگان خبرداد که بالای یکصد میلیون تومان به مددجویان در این زمینه کمک شده است. همچنین مجردی مدیرعامل آرزو به انجام رادیوتراپی در شفا پرتو اردبیل به ارزش بالای ۹۷ میلیون تومان بصورت رایگان برای مددجویان آرزو اشاره کرد و به کمکهای ارزاق ، پوشاک نو و دهها خدمات لوکس دیگر به بیماران نیازمند و سرطانی اشاره کرد.

مدیرعامل آرزو اظهار داشت: خدمات ما با کمکهای خیرین صورت می گیرد و با رایزنی هایی که بنده با مؤسسات و مراکز حمایتی در سطح ملی انجام می دهم خدمات ارزشمند و چند میلیون تومانی را بصورت رایگان به مددجویان ارایه می دهیم. وی اشاره کرد متاسفانه  کسانی در جامعه پیدا می شوند که نفعی به همنوعان نمی رسانند. در قبال کارهای خیرخواهانه دیگران نیز حرف های مایوس کننده می زنند، این عزیزان  لطف کنند از خدمات ما در آرزو بگویند و بدانند که در اینجا از کسانی حمایت می کنیم که  امیدشان فقط به خداست. مددجویان آرزو بواسطه سختی درمان و هزینه های هنگفت آن ارزش کار مؤسسه را میدانند و شکرگزار درگاه الهی هستند. وی به حمایتهای درمانی در بیمارستانهای دولتی اشاره کرد و آنها را بسیار ارزشمند دانست و گفت : بیماری به بنده مراجعه کرده بود که فلان پزشک از ترکیه می آید من باید هفت میلیون تومان به ایشان بدهم تا درمان شوم ! مجردی با انتقاد از این افراد گفت : در بیمارستانهای دولتی کارهای ارزشمندی صورت می گیرد و همین کار را با چند صد تومان و یا کمتر انجام می دهیم و هزینه های آنها را نیز آرزو تقبل می کند. در این جلسه تعدادی از مددجویان صحبتهایی کردند که در آن به این نکته اشاره کردند که آنها  اول به امید خدا بعد با حمایتهای مؤسسه آرزو زنده مانده اند. این عزیزان گفتند : ارزش و اهمیت کار مؤسسه آرزو همین بس که این مؤسسه بیشتر از اعضای خانواده مددجویان به بیماران مبتلا به سرطان کمک می کند و توجه ویژه به نیازهای آنها دارد.

 

 

آمار وبسایت
کاربران آنلاین : 0
بازدید امروز : 41
بازدید دیروز : 107
کل بازدیدها : 4601396
:تاریخ بروز رسانی
اسفند ۲۸, ۱۳۹۶