دانش تحریر
دستاوردهای خیرخواهانه آرزو در نمایشگاه فرهنگی اردبیل در برج میلاد تهران
تاریخ انتشار: یکشنبه ۷ دی ۱۳۹۳ | ۲۲:۲۱ ب٫ظ | تعداد بازدید: 868

منبع : سایت آرزو

زمان : ۷ دی ۱۳۹۳

در برج میلاد تهران انجام گرفت:

در پی هماهنگی و مذاکره تلفنی بین غریب منوچهری عضو هیئت امنای آرزو و از کارکنان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی با مجردی مدیر عامل مؤسسه آرزو با پیشنهاد برگزار کنندگان هفته فرهنگی استان اردبیل در بخشی از نمایشگاهی که به این منظور ترتیب داده شده بود مؤسسه آرزو بخشی از توانمندیهای خیرخواهانه و دستاوردهای آن را به معرض نمایش عموم قرارداد. از غرفه اختصاص داده شده برای آرزو پارس آبادیهای مقیم تهران بازدید کردند. کتابها و بروشورهای آرزو در زمینه پیشگیری از سرطان در بین بازدیدکنندگان توزیع شد. جمال زاغریان مدیریت غرفه را بعهده داشت که بدینوسیله از زحمات نامبرده تقدیر و تشکر می گردد. اجرشان با خدا

گزارش جمال زاغریان از برج میلاد غرفه مؤسسه خیریه آرزو :

گزارش حضور موسسه خیریه آرزو در هفته فرهنگی استان اردبیل

هفته فرهنگی اردبیل از سوم تا ۹ دی ماه در برج میلاد تهران برگزار می شود، در طول زمان برگزاری این هفته فرهنگی، هر روز از ساعت ۱۸ تا ۲۱ ویژه برنامه هایی با موضوعات متنوع همچون شب شعر آئینی، شعر ادبی، فرهنگ و هنر، موسیقی، توسعه، شعر دفاع مقدس و موضوع توسعه استان به طور اختصاصی در سالن سعدی مرکز همایش های برج میلاد تهران دایر است.

در طی هفته فرهنگی استان اردبیل نمایشگاهی هم درباره تاریخ -فرهنگ-توانمندیهای اقتصادی و گردشگری استان به همراه غرفه های ارائه محصولات فرهنگی- صنایع دستی و سوغات ویژه استان نیز در محل نمایشگاهی سایت ورزش برج میلاد دایر است.نماینده موسسه خیریه آرزو نیز در این نمایشگاه حضور داشت و ضمن معرفی آرزو و موفقیت های شگرف آن، خدمات و توانایی های موسسه در مبارزه و درمان بیماری سرطان را از طریق گفتگوی صمیمانه با مردم، بروشور، سی دی و خبرنامه داخلی موسسه، اطلاع رسانی نمود.از میان بازدید کنندگان آقای دکتر رجب پناهی مبلغ ۵۰۰۰۰۰ ریال کمک نقدی به موسسه نمودند.آقای میرزایی نیز از سازمان آب به غرفه سر زدند.

مراسم اختتامیه هفته فرهنگی استان اردبیل دهم دی ماه از ساعت ۱۸ لغایت ۲۱ در تالار ایوان شمس معاونت اجتماعی فرهنگی شهرداری تهران برگزار می شود.

۷ دی ماه ۱۳۹۳

برج میلاد تهران – جمال زاغریان

آمار وبسایت
کاربران آنلاین : 0
بازدید امروز : 75
بازدید دیروز : 110
کل بازدیدها : 4593994
:تاریخ بروز رسانی
اسفند ۱۳, ۱۳۹۶