دانش تحریر
دوچرخه سواران خیرخواه پارس آبادی تا زیارت حرم یار فاصله ای اندک دارند
تاریخ انتشار: دوشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۴ | ۲۰:۳۰ ب٫ظ | تعداد بازدید: 207
 منبع : سایت ( وقت ) آرزو

سلام بر دوستان و بویژه کسانی که علاقمند به پیگیری اخبار سفیران خیرخواهی آرزو و زائران مشهد مقدس هستند که با لباس و آرم آرزو چندین روز است با تحمل سختیهای طاقت فرسای ۱۶۰۰ کیلومتر راه به پیشگاه و نزد آقا امام رضا(ع) شرفیاب می شوند تا شفاعت بیماران و کودکان سرطانی را بخواهند و حرکتی که هدف دیگر آن آگاه سازی همنوعان از حرکت انسانی است که در جهت حمایت از بیماران سرطانی در زیر چتر مؤسسه خیریه آرزو انجام می گیرد. دو چرخه سواران حامی آرزو سید بزرگوار میرآقا حسینی ۵۵ ساله و کسری ادهر نوجوان پانزده ساله و دوچرخه سوار خیرخواه در راه رسیدن به مشهد مقدس در خراسان شمالی هستند. امشب یا فردا صبح به بجنورد مرکز این استان وارد می شوند. با هماهنگی های انجام گرفته با مؤسسه خیریه عطوفت و جناب حریری مدیر عامل این مؤسسه انشااله استقبال از این عزیزان توسط این مؤسسه انجام خواهد گرفت. عزیزان در مؤسسه خیریه آرین در آمل جناب آقای رحمه اله مسقطی و یارانش استقبال بسیارخوبی از سید و همراه بزرگوارش بعمل آورده اند که جای تقدیر دارد. در ساری آقای زاکری متحمل زحمت شدند و از این عزیزان استقبال کردند و اسکان دادند. در مشهد مقدس نیز مهندس جزایری و مؤسسه رضا انشااله آماده استقبال هستند.

تصاویری که از سید بزرگوار میرآقا حسینی به ما رسیده است در ذیل تقدیم حضور دوستان می شود

درود بر این مردان راه نوع دوستی و خیرخواهی . سلام بر اراده های پاک و خالصانه این عزیزان . براستی باید احسن گفت به این دوستان و اگر ما در قبال این اقدام حتی زحمت ارسال یک درود و سلام وخسته نباشید هم به خودمان ندهیم باید تعجب کرد. بهر تقدیر برای این عزیزان باید سلامتی آرزو کرد. باید از خدا بخواهیم از این عزیزان محافظت کند. اینها هستند که رفتند تا برای همنوعان خودشان سلامتی به ارمغان آورند.

مجردی مدیر عامل آرزو از وجود هماهنگی های لازم بین آرزو و استانها و شهرهای بین راه ( مؤسسات خیریه ) سخن گفت و از همه عوامل و دست اندرکاران که سید عزیز و نوع دوست آرزو را حمایت می کنند تقدیر و تشکر کرد. مؤسسات خیریه ریحانه در اردبیل ، آرین در آمل ، عطوفت در بجنورد و انشااله رضا در مشهد از این عزیزان استقبال کرده اند و استقبال خواهند کرد. مؤسسه آرزو از همه توان مدیریتی خود استفاده کرده است و استقبال و اسکان را مدیون این روابط می داند.

مهندس غلامعلی ضیاء چهره ، حاج سرابیان مدیر عامل ریحانه ، استاد رحمه اله مسقطی مدیر محترم آرین در آمل و همکارانش ، آقای زاکری از ماهک در ساری مازندران ، آقای مهندس حریری مدیر عطوفت بجنورد و آقای مهندس جزایری مدیر مؤسسه رضا در مشهد مقدس ، خانم آرزو قلی نژاد و آقای برات پیری و آقای موسی زادگان رییس تربیت بدنی پارس آباد و آقای آقاخانی از اداره کل تربیت بدنی اردبیل و سایر عزیزان که احتمالا نامشان ذکر نشده است از همه این عزیزان تقدیر و تشکر می گردد.

آمار وبسایت
کاربران آنلاین : 0
بازدید امروز : 52
بازدید دیروز : 111
کل بازدیدها : 4595475
:تاریخ بروز رسانی
اسفند ۱۳, ۱۳۹۶