دانش تحریر
دیدار افشین بیابانگرد قهرمان کشتی جهان از مؤسسه خیریه آرزو
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۳ | ۱۶:۳۸ ب٫ظ | تعداد بازدید: 1,449

منبع : سایت آرزو

زمان : ۲۷ اسفند ۱۳۹۳

IMG_1416

افشین بیابانگرد مقام اول کشتی در جام جهانی سال ۲۰۱۴ به همراه اعضای هیئت کشتی شهرستان پارس آباد و جمعی از دوستدارانش از دفتر مرکزی مؤسسه خیریه آرزو دیدار و با پرداخت مبلغ ده میلیون ریال در طرح عیدانه کودکان مبتلا به سرطان و تحت پوشش آرزو شرکت کرد.

قهرمان کشتی جهان و عضو تیم ملی کشتی فرنگی ایران با فروتنی و تواضع وارد دفتر مؤسسه آرزو گردید و با دیدار از این مؤسسه اظهار داشت : امید که ما نیز بتوانیم به جمع نیتهای خیرخواهانه این مجموعه ملحق شویم . مجردی مدیر عامل و عضو هیئت مؤسس آرزو به همراه دیگر اعضای هیئت مدیره از قهرمان کشتی جهان و فرزند دلاور پارس آباد استقبال کرد و حضور ایشان را در مؤسسه آرزو بعنوان یک ورزشکار قهرمان برای تمامی ورزشکاران و دوستداران ایشان الگویی تمام عیار دانست.

 مجردی گفت : ما وقتی قهرمان جهان افشین بیابانگرد را در صحنه های مختلف قهرمانی چه در مسابقات جهانی ، آسیایی و یا ملی می بینیم بعنوان یک ایرانی افتخار می کنیم و از اینکه قهرمان افشین بیابانگرد همشهری ما می باشد بر خود می بالیم.

 افشین بیابانگرد در سخنانی اظهار داشت : با نام خدای بزرگ من سالهاست با فعالیتهای مؤسسه خیریه آرزو آشنا هستم. بخاطر راهی که در پیش رو دارم از شهر و دیارم دور هستم و نمی توانم به خدمت رسیده و دین خودم را ادا کنم و به این دلیل است من همیشه از دوستان ، آشنایان ، فامیل و منطقه ام شرمنده بوده ام. بنده در این سالها همیشه پیگیر فعالیتهای آرزو هستم. البته با مؤسسات خیریه در تهران  از طریق فدراسیون کشتی در ارتباط بوده ایم و بعنوان سفیر فدراسیون همکاری داشته ایم. در مناطقی که سیل و زلزله بیاید فدراسیون کشتی جهت همکاری حضور می یابد. من خیلی دوست داشتم در منطقه خودم هم در کارهای خیر و نیکوکاری حاضر شوم و امیدوارم روزی برسد بیمار و مستمندی وجود نداشته باشد. این کار با کمکهای خداوند و با زحمات شما عزیزان در آرزو انجام گرفته و انجام خواهد شد. بنده در چند روز اخیر با آقایان فرخنده و محبی صحبت می کردم تاکید همه عزیزان بر این بود که مؤسسه آرزو از جمله مؤسساتی است که کارکنان و زحمتکشان آن با جان و دل در آن کار می کنند و هم اینکه این مؤسسه واقعا در منطقه مثمر ثمر است. من برای خودم وظیفه می دانم بعنوان ورزشکار در خدمت این مؤسسه باشم.

 در این دیدار حیدر فرخنده رییس هیئت کشتی شهرستان و مربی تیم ملی نوجوانان و صمد نوری رییس افتخاری کمیته ورزشی آرزو ، محمدرضا نریمان و غفار خداپرست از اعضای هیئت مدیره آرزو با سخنانی به قهرمان کشتی جهان آقای افشین بیابانگرد خیر مقدم گفتند و از حضور ایشان در آرزو تقدیر و تشکر کردند.

در این دیدار مدیر عامل آرزو از طرف مؤسسه ، پیراهن ورزشی مزین به آرم مؤسسه خیریه آرزو را بصورت نمادین و نشان افتخار آرزو را به قهرمان دلاور پارس آبادی آقای افشین بیابانگرد اعطاء کرد و گفت : این نشان برای کسانی تقدیم می شود که برای انجام کار خیرخواهی در آرزو سبقت گرفته و به درجه ای از نیکوکاری می رسند که می توان به آن فرد افتخار کرد و امروز افشین بیابانگرد با حضور متواضع و فروتنانه در آرزو در ایام نوروز ۱۳۹۴ این شایستگی را از نظر مؤسسه خیریه آرزو بدست آورد. مجردی گفت : قبلا رامین فرج نژاد قهرمان مسابقات قوی ترین مردان شمالغرب کشور به دریافت چنین نشان نایل گردید و به گفته خودش دعای کودکان سرطانی موجب موفقیت اخیر ایشان در مسابقات قوی ترین مردان کشور گردید و برای مسابقات جهانی راه یافت.

در این دیدار قهرمان کشتی جهان افشین بیابانگرد در طرح عیدانه کودکان سرطانی آرزو شرکت کرده و مبلغ ده میلیون ریال به مؤسسه حامی بیماران و کودکان مبتلا به سرطان کمک کرد. اجرشان با خدا

در انتها با قهرمان کشتی جهان تصاویر یادگاری گرفته شد. لازم به ذکر است در سال ۱۳۹۳ افشین بیابانگرد مقام قهرمانی سوم جهان در کشتی فرنگی در مسابقات جهانی ازبکستان را بدست آورد ، در مسابقات بازیهای آسیایی مقام سوم و ایشان در جام جهانی ۲۰۱۴ که در ایران برگزار شد به کسب مقام اول قهرمانی جهان نایل شد.

آمار وبسایت
کاربران آنلاین : 0
بازدید امروز : 52
بازدید دیروز : 111
کل بازدیدها : 4595475
:تاریخ بروز رسانی
اسفند ۱۳, ۱۳۹۶