دانش تحریر
دیدار حاج مالک جعفرزاده مقدم از مؤسسه خیریه آرزو
تاریخ انتشار: پنجشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ | ۱۸:۱۸ ب٫ظ | تعداد بازدید: 943

منبع : سایت آرزو

زمان : ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۴

در دیدار حاج مالک جعفرزاده مقدم  خیّر مدرسه ساز از آرزو به همراه حاج جواد قرآن نویس رییس هیئت مدیره بنیاد حمایت از کودکان مستمند و سرطانی استان اردبیل ، تبادل نظر در خصوص اقدامات خیرخواهانه آرزو انجام گرفت. در این دیدار مجردی مدیر عامل و عضو هیئت مؤسس آرزو ضمن تشریح اقدامات خداپسندانه آرزو از زحمات ارزشمند حاج مالک جعفرزاده مقدم در حمایت از کودکان و بزرگسالان مبتلا به سرطان و تحت پوشش آرزو تقدیر و تشکر کرد. در این دیدار حاج مالک جعفرزاده مقدم بیست میلیون ریال به آرزو کمک کرد که با کمکهای قبلی ایشان مجموع کمکهای حاج مالک جعفرزاده مقدم به ارزو به شش میلیون تومان رسید. وی علاوه بر این کمکها مبلغ پنجاه میلیون ریال نیز جهت کمک به یک پرونده دیه در پارس آباد کمک کرده است که نشان دهنده روح بزرگی است که این خیّر بزرگوار در خود دارد.

مجردی در این دیدار از اقدامات ارزشمند آرزو در زمینه پیشگیری از سرطان برای میهمانان سخن گفت و دو بسته پیشگیری را که حاوی چند کتاب و بروشور در زمینه پیشگیری از سرطان بود را تقدیم حاج مالک جعفرزاده مقدم و حاج جواد قرآن نویس کرد. وی از آماده شدن نقشه زمین آرزو سخن گفت و اظهار امیدواری کرد ساختمان درمانگاه آرزو بزودی برای احداث استارت زده شود و در این راه مؤسسه آرزو نیازمند کمکهای خیرین بزرگوار می باشد.

حاج جواد قرآن نویس از فعالیتهای آرزو و تلاش مسئولان این مؤسسه منجمله مجردی مدیر عامل آرزو تشکر کرده و از اقدامات بروز و اطلاع رسانی و شفاف سازی مؤسسه قدردانی کرد.

حاج مالک جعفرزاده نیز مراتب قدردانی خود را و علاقه خودش را برای کمک به اهداف آرزو بیان کرد و اظهار داشت: امید که در زمینه پیشگیری از سرطان نیز گامهای مهمی برداشته شود. در پاسخ به سئوال حاج مالک جعفرزاده مقدم در خصوص دلایل سرطان ، مجردی اظهار داشت: مؤسسه آرزو در بهمن ماه سال ۹۳ در همایش سرطان و پیشگیری حضور داشت و مطالب ارزشمندی را از این همایش به شهر خودمان منتقل کردیم و دلایل سرطان مورد بررسی قرار گرفت. وی گفت: متاسفانه سرطان نتیجه زندگی صنعتی است و تخریب محیط زیست توسط بشر و رفتارهای پرخطر و استفاده از سموم دفع آفات کشاورزی یکی از دلایل وجود سرطان در جوامع امروزی است.

در این دیدار اعضای هیئت مدیره آرزو از جمله محمدرضا نریمان حضور داشتند.

IMG_1650

آمار وبسایت
کاربران آنلاین : 0
بازدید امروز : 75
بازدید دیروز : 110
کل بازدیدها : 4593994
:تاریخ بروز رسانی
اسفند ۱۳, ۱۳۹۶