دانش تحریر
سریال «ققنوس»
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۹ مهر ۱۳۹۳ | ۱۷:۵۸ ب٫ظ | تعداد بازدید: 5,207

اصغر سعادت یکی از دستیاران کارگردان این سریال از هنرمندان پارس آبادی است.مغان ارس این موفقیت را در کنار دیگر موفقیتهای هنرمند بزرگوار شهرمان جناب اصغر سعادت به فال نیک گرفته و آنرا برای رشد و پیشرفت هنری منطقه یکی از سکوهای ارزشمند می داند.

سریال ققنوس در ۲۶ قسمت ۴۰ دقیقه ای در سیمای مرکز اردبیل تهیه و تولید شده است. این سریال با درونمایه اجتماعی از هفتم مهر هر شب ساعت ۲۱ از شبکه شما پخش می‌شود.

 سریال ققنوس که علی حسن‌زاده آن را کارگردانی کرده است، داستان مردی به نام آرش است که سال ها در خارج از کشور به سر می برده و اکنون در حالی که مال و منالی به هم زده به کشور برگشته و در مواجهه با خانواده، با فردی به اسم مسعود که زمانی جلوی قاچاق او را در مرز گرفته و اکنون با دختر عمویش ازدواج کرده آشنا می شود، مسعود منتقد تئاتر و کارگردان بوده و همسرش سحر معلم نقاشی در موسسه های خصوصی است، این دو زندگی هنرمندانه و عاشقانه ای با هم دارند اما ….

 عوامل این سریال عبارتند از: صدا بردار : فرشاد مهدی نیا / دستیار تهیه: احمد زارعی / مدیر تولید: رضا اسمعیلی دستیاران کارگردان: اصغر سعادت و حمید عزیزی / منشی صحنه : عباس بهبودی / دستیاران تصویر: ابوذر رمزی و رامین فرزانه / دستیار صدا: سعید حسین زاده تدوین: هادی یوسفی / تهیه کننده: علی داد خواه / کارگردان: علی حسن زاده / نویسنده فیلمنامه: علی حسن زاده / تصویر بردار و نورپرداز: بهزادمولود.

 بازیگران : کامیار شکیبایی، ژیلا شاهی،ناصر جعفری، گلشن پیر خانقاه، فاطمه شکری، فرشاد جعفر زاده، اکرم حاج حسینی، شراره هزبری، لیلا قدیریان،…

آمار وبسایت
کاربران آنلاین : 0
بازدید امروز : 75
بازدید دیروز : 110
کل بازدیدها : 4593994
:تاریخ بروز رسانی
اسفند ۱۳, ۱۳۹۶