دانش تحریر
سلام بر مشهد مقدس . سلام بر حرم ثامن الحجج علی بن موسی الرضا علیه السلام
تاریخ انتشار: پنجشنبه ۲ مهر ۱۳۹۴ | ۰۴:۵۱ ق٫ظ | تعداد بازدید: 135

سلام بر مشهد مقدس . سلام بر حرم ثامن الحجج علی بن موسی الرضا علیه السلام

 مرور خاطرات خدمت داوطلبانه

سلام و درود بر اراده ورزشکاران خیرخواه که از بیست و یک شهریور  تا به امروز دوم مهرماه مسافت پارس آباد تا مشهد مقدس را رکاب زدند و شعارشان حمایت از کودکان و بیماران مبتلا به سرطان بود. میرآقا حسینی ۵۵ ساله عضو هیئت دوچرخه سواری آرزو (مؤسسه حمایت از بیماران مبتلا به سرطان شهرستان پارس آباد ) و کسری اطهر ۱۵ ساله دوچرخه سوار نوجوان فاصله ۱۶۹۵ کیلومتر را در شرایط نه چندان مناسب جوی ولی با روحیه مثال زدنی رکاب زدند. در طول مسیر این عزیزان توسط مؤسسات مطرح حامی بیماران سرطانی مورد استقبال قرار گرفتند که از جمله آنها می توان از آرین آمل ، عطوفت بجنورد و ریحانه اردبیل نام برد.

مؤسسه آرزو با همکاری اداره ورزش و جوانان پارس آباد و برخی از کارکنان زحمت کش این اداره از جمله آقای پیری و خانم قلی نژاد بصورت شبانه روزی به هماهنگی برای اسکان و استقبال این عزیزان همت گماشت. در مؤسسه آرزو خانم ها سهیلا اسدی (مدیر اجرایی ) و شلاله جهانگیری ( مسئول حسابداری ) بعنوان ستاد امداد و اسکان اکیپ دوچرخه سواران متحمل زحمات شدند و مجردی مدیر عامل وقت آرزو در همه روزهای گذشته بصورت مستقیم مسئولیت و هدایت این دوچرخه سواران را در طول مسیر بصورت شبانه روزی بر عهده داشت و بسیاری از هماهنگی ها را شخصا عهده دار بود.

سرانجام این کاروان دو نفره نوع دوستی به مقصد رسید. به نزد دوست رسید تا دعای خیر آقا امام رضا (ع) را پشتوانه درمان بیماران سرطانی کنند. تبریک به این عزیزان بخاطر استقامت و پایداری در این کار خیر.گزارشهای تکمیلی متعاقبا اعلام خواهد شد.

آمار وبسایت
کاربران آنلاین : 0
بازدید امروز : 75
بازدید دیروز : 110
کل بازدیدها : 4593994
:تاریخ بروز رسانی
اسفند ۱۳, ۱۳۹۶