دانش تحریر
سینما انقلاب پارس آباد با اکران فیلم «شهر موشها»بازگشایی شد
تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۳ | ۱۲:۰۹ ب٫ظ | تعداد بازدید: 905

 

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی پارس آباد گفت: پس از حدود ۱۳ سال تعطیلی و رکود سینمای انقلاب پارس آباد، با نمایش فیلم سینمایی “شهر موشها” فعالیت این مجموعه فرهنگی و سینمایی از سرگرفته شد.یوسف روزگاری در گفت و گو با مغانه، افزود: فیلم سینمایی شهر موشها به کارگردانی “مرضیه برومند” و تهیه کنندگی “منیژه حکمت” و “علی سرتیپی” از ۳ تا ۱۴ آذرماه جاری درسینما انقلاب پارس آباد اکران می شود.

در بخش دیگری از خبر آمده است : روزگاری در خصوص زمان سانس های سینما انقلاب پارس آباد گفت: درحال حاضر هر روز چهار سانس (نوبت قبل از ظهر ساعات۱۱- ۹ و ۱۳ – ۱۱ و نوبت عصر ۱۷ – ۱۵ و ۱۹ – ۱۷ ) برای اکران فیلم درنظر گرفته شده که قابل افزایش می باشد.

توضیح مغان ارس :

در قبال همه زحماتی که برای بازگشایی سینما انقلاب پارس آباد تحمل شده است از تلاشهای یک نفر باید ببشتر یاد کرد. هنرمند شهرمان جناب آقای غریب منوچهری که اکنون ساکن اردبیل است اما باز دغدغه های این هنرمند بزرگوار مسایل فرهنگی شهرمان است. چرا که ایشان بیشتر و بیشتر تلاش کرده است و زحمات وی همواره در پشت صحنه می ماند همانطوریکه خودش همواره در پشت صحنه های فیلم های کوتاه و موفق خودش حضوری پر انرژی دارد.  از زحمات آقای روزگاری هم نهایت تقدیر و تشکر را داریم و امیدواریم بزودی صندلی های این مجموعه سریعا عوض شوند و ایشان حتم داریم پیگیری این کار را در دستور کار روزانه اش قرار داده است. اجرشان با خدا .

ar6545

آمار وبسایت
کاربران آنلاین : 0
بازدید امروز : 74
بازدید دیروز : 110
کل بازدیدها : 4593961
:تاریخ بروز رسانی
اسفند ۱۳, ۱۳۹۶