دانش تحریر
ضرورت راه اندازی کلینیک فوق تخصصی سرطان در شهرستان پارس آباد
تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۴ | ۰۴:۳۴ ق٫ظ | تعداد بازدید: 181

ضرورت راه اندازی کلینیک فوق تخصصی سرطان در شهرستان پارس آباد – سرطان قابل پیشگیری و درمان

 مرور خاطرات خدمت داوطلبانه

نوشته : سعید مجردی

نظر به اینکه بیماری سرطان از الزامات و نتایج زندگی صنعتی امروزه در جهان می باشد و این بیماری با تشخیص و درمان به موقع قابل پیشگیری است می توان نتیجه گرفت که وجود کلینیک تخصصی سرطان می تواند در منطقه تحول عظیمی ایجاد نماید. تا قبل از تشکیل مؤسسه مردمی آرزو فکر اینکه میتوان با سرطان مقابه کرد و از این بیماری صحیح و سالم بیرون آمد یک فکر غیرقابل باور بود. حتی پیشنهادهایی که برای حمایت از آرزو می شد با سئوالات آنچنانی مواجه می شد که مگر می توان بیمار سرطانی را نجات داد ! بهر تقدیر امروز پس از هشت سال حمایت بی دریغ از بیماران سرطانی و بهبودی دهها بیمار سرطانی تحت پوشش آرزو همه ایمان دارند که می توان با حمایت از بیماران و مددجویان سرطانی آنها را از این بیماری هزینه آور نجات داد.

بهر تقدیر خبرهای رسیده حاکی از این است که بیمارستان ۱۲۰ تختخوابی پارس آباد با امکانات منحصر بفرد تا پایان امسال به بهره برداری می رسد. با این وضع خالی از لطف نخواهد بود بخش خون و آنکولوژی نیز در این بیمارستان تاسیس شود که علاوه بر بیماران این منطقه از نظر توریست درمانی نیز با وجود کشورهای همسایه مقرون به صرفه خواهد بود.

احداث کلینیک فوق تخصصی سرطان در این بیمارستان از ضروریات محسوب می شود و امید که دست اندرکاران بهداشت و مسئولان امر که در این وادی تلاش زیاد دارند بزودی به این امر جامه عمل بپوشانند.

آمار وبسایت
کاربران آنلاین : 0
بازدید امروز : 52
بازدید دیروز : 111
کل بازدیدها : 4595475
:تاریخ بروز رسانی
اسفند ۱۳, ۱۳۹۶