دانش تحریر
به تعدادی از مددجویان کارت ارزاق و کمکهای غیرنقدی اهداء گردید
تاریخ انتشار: شنبه ۲ آبان ۱۳۹۴ | ۰۶:۰۷ ق٫ظ | تعداد بازدید: 666

منبع : سایت ( وقت ) آرزو    زمان : ۲ آبان ۱۳۹۴

بمناسبت تاسوعای حسینی به تعدادی از مددجویان تحت پوشش آرزو کارت ارزاق و کمکهای غیرنقدی اعم از گوشت ، برنج اهدا گردید. در این نشست ابتدا مجردی مدیر عامل و مؤسس آرزو طی سخنانی ایام شهادت سرور شهیدان امام حسین (ع) را تسلیت گفت و در خصوص اهمیت و ارزش مؤسسه آرزو و کمکهای ارزشمند این مؤسسه به مددجویان سخن گفت. وی اظهار داشت : در موارد بسیاری مؤسسه آرزو مداخله درمانی کرده و با راهنمایی ها و توصیه های کارشناسی موجب نجات جان مددجویان شده است. وی در یک مورد به حضور مددجویی اشاره کرد که خانم جوانی می باشد و دومین فرد بوده که تحت پوشش مؤسسه قرار گرفته بود. وی در مدت هشت سال به درمان پاسخ نداده بود اما با توصیه مؤسسه و راهنمایی هایی که شخصا توسط مدیرعامل و با هماهنگی بیمارستان طالقانی تهران انجام گرفت وی پس از یکماه تغییر درمان از نظر آزمایش پلاکت در حال نرمال قرارگرفته است. مجردی اظهار داشت : این جای خوشبختی و خوشحالی دارد برای ما که عملا در نجات جان این مددجو و دهها مددجوی دیگر سهیم شده ایم.

در این مراسم مددجویان تحت پوشش هر کدام با اظهار نظر در خصوص حمایتهای انجام گرفته توسط آرزو ، سلامتی خودشان را مدیون زحمات این مجموعه دانستند. برخی از مددجویان علاوه بر نجات خودشان از کمک آرزو به اعضای خانواده ایشان به علت فقر مالی و نیاز به درمان و جراحی سخن گفتند. برخی دیگر از شوق اشک ریختند و قدردانی خود را اظهار داشتند و برخی نیز آرزو را فرشته نجات خود خواندند.

یکی از مددجویان پس از دریافت کمکها و تحویل نسخه های پزشکی خودش طی پیامی به مدیر عامل آرزو نوشت : ” سلام آقای مجردی . به خدا قادر نیستم در مقابل هزاران لطفی که شما در حق ما می کنید حرفی بزنم. فقط می توانم بگویم صاحب این عزاداری حسینی خودش هر مشکلی یا گرفتاری دارید با دستان باب الحوائج مشکلات شما را حل کند و و به شما آرامش بدهد . در بخشی از پیام خود این مددجو نوشت : ” مشکلی داشتم مانند همیشه شما حل کردید و قادر بنوشتن اش نیستم و خوبیهای شما تمام شدنی نیست. “

مددجویی دیگر نجات جان خودش را مدیون زحمات مؤسسه آرزو دانست و اظهار داشت : من به تهران برای ادامه درمان نمی رفتم و آقای مجردی مدیریت مؤسسه با اصرار به بنده توصیه کرد این کار را انجام دهم و ایشان با چند پزشک آنکولوژی در تهران مشورت کرده بودند که من اکنون مسیر زندگی ام عوض شد و اکنون رو به بهبودی هستم و خودم و خانواده ام مدیون زحمات ایشان و مؤسسه آرزو است. داروهای من سه میلیون تومان می شود که مؤسسه آرزو متقبل گردیده  و کمک کرد تا بتوانم به زندگی امیدوار باشم.

در این مراسم داوطلبان و کارکنان آرزو با شور و علاقه زایدالوصف برنامه اهدای ارزاق را اجرا کردند و مردم خیر و بزرگوار با حضور در آرزو و اهدای کمکها علاقه و محبت خود را به مؤسسه مردمی آرزو اظهار کردند. اجرشان با خدا

آمار وبسایت
کاربران آنلاین : 0
بازدید امروز : 52
بازدید دیروز : 111
کل بازدیدها : 4595475
:تاریخ بروز رسانی
اسفند ۱۳, ۱۳۹۶