دانش تحریر
عبدالله چگینی نویسنده کتاب ” سرطان فرصتی دوباره ” درگذشت
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۹ دی ۱۳۹۴ | ۱۱:۴۱ ق٫ظ | تعداد بازدید: 557

درگذشت استاد چگینی

منبع : سایت ( وقت ) آرزو  دی ماه ۱۳۹۴

مطلع شدیم استاد عبدالله چگینی نویسنده توانای کتاب ” سرطان فرصتی دوباره ” در روز هفتم دی ماه ۱۳۹۴ به دیار باقی شتافت و دوستدارنش را در سوگ و ماتم قرار داد . استاد چگینی که تکیه گاه معنوی و نمونه و سمبل مقاوم و خستگی ناپذیر در برابر بیماری کانسر بود و داستان مبارزاتش با این بیماری که ده سال بطول انجامید چراغ راه بیماران سرطانی بود . استاد برای مؤسسه خیریه آرزو بمثابه تکیه گاه و یار و یاوری مهربان بود.

مجردی مدیرعامل و مؤسس آرزو طی پیامی درگذشت جانسوز این انسان وارسته را تسلیت عرض کرد و برای خانواده و فرزندانش و همسر وفادارش آرزوی سلامتی و صبر و تحمل نمود. وی در گفتگوهای جداگانه با آقای غلامحسین سلطانی گوینده کتاب صوتی استاد و همچنین دختر بزرگوار استاد ، درگذشت ناگهانی شادروان عبدالله چگینی را برای جامعه سرطانی کشور و حامیان این قشر رنجدیده و مؤسسات خیریه که وی را الگو و سمیل صبر و بردباری برای خود می دانستند ضایعه اسف انگیز دانست.

مجردی افزود : برای اینکه احساسات و مکنونات قلبی خودمان را در فراق استاد بیان کنیم کلمات عاجز و ناتوان هستند. یاران چه غریبانه رفتند از این خانه …

استاد چگینی در دنیای مجازی نیز فعالیت ارزشمندی داشت و همواره به سئوالات مطروحه با صبر و حوصله پاسخ می داد . وی همچنین در آخرین اقدام تعدادی از کتابها و لوح های فشرده مربوط به ” سرطان فرصتی دوباره ” را بصورت رایگان برای استفاده در مؤسسه خیریه آرزو اهداء کرد. یاد و نام استاد چگینی گرامی باد و روح سبکبالش شاد .

مرحوم چگینی در سال ۱۳۳۰ در تهران دیده به جهان گشود. وی دانش نامه خود در رشته بازرگانی را در سال ۱۳۵۴ دریافت کرد. حاصل زندگی مشترک استاد دو دختر و دو پسر بود. استاد چگینی در سال ۱۳۹۰ از شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی به شرف بازنشستگی نایل شد. وی به ورزش باستانی علاقه زیادی داشت و از ۲۵ سالگی به آن می پرداخت.

استاد چگینی که از سال ۱۳۸۳ مبتلا به بیماری سرطان خون شد با تکیه بر باورها و اعتقادات دینی توانست ده سال بر این بیماری غلبه نماید و در سال ۱۳۹۳ کتاب ارزشمند ” سرطان فرصتی دوباره ” را به رشته تحریر در آورد. استاد در هفتم دی ماه ۱۳۹۴ به دعوت حق لبیک گفت و بر اساس قضا و قدر الهی که همه انسانها به سوی خدای خود در شتاب وحرکت هستند روح سبکبالش کالبد دنیوی را ترک و به معبود خود پیوست. روحش شاد باد.

IMG_2258

آمار وبسایت
کاربران آنلاین : 1
بازدید امروز : 53
بازدید دیروز : 111
کل بازدیدها : 4595478
:تاریخ بروز رسانی
اسفند ۱۳, ۱۳۹۶