دانش تحریر
ترجمه خبر : سعید مجردی
مادری نوزادی را در حمام فرودگاه به دنیا آورد و با یک دست نوشته در همان جا رها کرد
تاریخ انتشار: جمعه ۲۰ بهمن ۱۳۹۶ | ۱۵:۵۳ ب٫ظ | تعداد بازدید: 53

مادری نوزادی را در حمام فرودگاه توسان از ایالت آریزونا به دنیا آورد و با یک دست نوشته در همان جا رها کرد با عنوانی که مقامات را خطاب کرد

منبع خبر : سایت یاهو

متن خبر بصورت pdf  :

Newborn baby – abandoned- translator S.Mojarradi

مقامات فرودگاه در جستجوی مادری هستند که آنها بر این باورند وی نوزاد تازه به د نیا آمده اش را در فرودگاه بین المللی توسان از ایالت آریزونا ترک کرد در حالیکه دست نوشته ای حاوی یک درخواست به جا گذاشته بود. ” من تنها چیزی می خواهم که برای این نوزاد بهتر باشد و آن من نیستم “.

زن که در فیلم کنترل امنیت مشاهده شده است در حالی دیده شده که چیزی داخل پتو پوشانده و با نوزادی بیچاره راه می رفته که احتمال آن می رود در حمام فرودگاه در توسان آریزونا آن را به دنیا آورده است. وی کودک را به گزارش ای بی سی لوس آنجلس در آنجا با یک دست نوشته رها کرده است.

مقامات فرودگاه توسان در جستجوی این زن هستند . این حادثه در ۱۴ ژوئن سال میلادی جاری اتفاق افتاده است.

نوشته ای که همراه کودک بوده در آن آمده است : ” لطفا به من کمک کنید. مادرم از حامله شدنش خبر نداشته و او برای نگهداری از من توانایی لازم را نداد. لطفا من را تحویل مقامات بدهید تا آنها بتوانند خانه ای خوب برای من پیدا کنند. ”  مادر نیز از طرف خود چنین نوشته است : ” من تنها چیزی می خواهم که برای این نوزاد بهتر باشد و آن من نیستم . من متاسفم ”

آمار وبسایت
کاربران آنلاین : 0
بازدید امروز : 17
بازدید دیروز : 106
کل بازدیدها : 4500248
:تاریخ بروز رسانی
بهمن ۲۰, ۱۳۹۶