دانش تحریر
مبلغ ۲۶۹۱۴۳۲۹۸ ریال جمع کمکها و اعانات پرداختی تیرماه ١٣٩۵ به مددجویان سرطانی آرزو
تاریخ انتشار: جمعه ۱۵ مرداد ۱۳۹۵ | ۱۹:۱۵ ب٫ظ | تعداد بازدید: 172

 مرداد ۱۵, ۱۳۹۵ ۰ ۱۷۵ نمایش

 مبلغ ۲۶۹۱۴۳۲۹۸ ریال جمع کمکها و اعانات پرداختی تیرماه ١٣٩۵ به مددجویان سرطانی آرزو

خیرین بزرگوار در تیرماه ۱۳۹۵ جمعا مبلغ ۴۳۱۰۸۶۲۵۹ریال به آرزو کمک کردند. از مبلغ فوق سهم قلک و صندوق مبلغ ۸۶۱۴۸۷۵۰ ریال ، سهم حق عضویت ماهیانه خیرین مبلغ ۲۱۲۷۷۰۰۰ ریال ، سهم فرهنگیان و معلمان پارس آباد از بابت کمک ماهیانه ( کسر از حقوق ) مبلغ ۲۷۹۸۵۰۰۰ ریال ، سهم کارکنان و پرستاران بیمارستان امام خمینی ( ره ) پارس آباد مبلغ ۵۵۰۰۰۰ ریال ، سهم فرهنگیان اصلاندوز مبلغ ۲۱۸۵۰۰۰ ریال و سهم فرهنگیان جعفرآباد مبلغ ۵۸۰۰۰۰ ریال بوده است.
مجردی مدیرعامل آرزو ضمن قدردانی از آحاد مردم شریف و نوع دوست پارس آباد و خیرین ارجمند که از طرق مذکور به بیماران سرطانی کمک می کنند اظهار داشت : پس از تعیین سهم خیرین در گزارش تیرماه آرزو که کمکهای ماهیانه انجام میدهند سهم خیلی از کسانی که می توانند کمکهای ارزشمندی به بیماران نیازمند سرطانی انجام دهند در گزارش مالی آرزو دیده نمی شود و انتظار داریم بازاریان ، کارمندان سایر ادارات ، ورزشکاران و بخصوص قهرمانان ، اقشار مختلف از قبیل کارخانه داران و صاحبان سرمایه نقش پررنگی در حمایت از مددجویان نیازمند ایفا نمایند.
وی افزود : کمکهای آرزو به مددجویان سرطانی مستمر و دقیق و حساب شده است و علاوه بر حمایتهای میلیونی از طریق جذب امکانات اسکان و تغذیه رایگان ، رادیوتراپی رایگان و هدایای غیر نقدی اعم از ارزاق و پوشاک ، فقط در تیرماه جمع کمکها و اعانات به مددجویان سرطانی مبلغ ۲۶۹۱۴۳۲۹۸ ریال بوده است.مدیرعامل آرزو از اخذ پروانه ساخت زمین آرزو خبرداد و گفت : ما علیرغم سختی ها و فشارهایی که در رفع نیازهای مددجویان متحمل می شویم از ارایه خدمات بسیار ارزشمند غافل نیستیم و افتخار می کنیم خدمات ما حداقل در سطح استان بی نظیر بوده است.
با این وجود بفکر گسترش امکانات موسسه برای خدمات بیشتر هستیم.وی از خدمت فی سبیل الله و بدون حقوق خود بعنوان مدیرعامل سخن گفت و اظهار داشت : ما افتخار می کنیم برای خدمات شبانه روزی خودمان ریالی بعنوان حقوق دریافت نمی کنیم  و به رضایت خداوند باریتعالی از کارهایمان  بسنده می کنیم که بزرگترین نعمت در این دنیاست. از خیرین و اقشار مختلف مردم بزرگوار دعوت می کنیم به نقش خیرخواهانه خود در کمک به بیماران سرطانی توجه کنند و توجه داشته باشیم که ” سرطان ” به جز درد هزینه هم دارد. موسسه خیریه آرزو را در این وادی سخت مبارزه با سرطان تنها نگذاریم .

آمار وبسایت
کاربران آنلاین : 0
بازدید امروز : 75
بازدید دیروز : 110
کل بازدیدها : 4593994
:تاریخ بروز رسانی
اسفند ۱۳, ۱۳۹۶