دانش تحریر
مجمع عمومی آرزو و اهدای سبدکالای عیدی به مددجویان
تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۳ | ۲۰:۰۲ ب٫ظ | تعداد بازدید: 712

منبع : سایت آرزو

زمان : ۲۵ اسفند ۱۳۹۵

IMG_3638

این همایش در سینما انقلاب برگزار گردید.

مجردی موسس و مدیرعامل آرزو در صحبتهای خود با اشاره به تلاشهای مستمر و خستگی ناپذیر در آرزو از همه اعضای فعال و زحمتکش آرزو در هیئت مدیره و از کارکنان و همه خیرین بزرگوار حاضر در همایش تشکر کرده و موفقیت پربار آرزو را  نتیجه حضور آرزو در همایش های ملی در سطح کشور ، در حمایت از مددجویان و انجام اقدامات پیشگیرانه و حمایتی و اقدامات درست و قانونمند در آرزو دانست و از زحمات خیرین بزرگوار نیز تقدیر و تشکر کرد.

وی یادی از حاج پرویز طلوعی کرد که در اثر تصادف دارفانی را وداع گفت و اظهار داشت: ایشان در زمان ریاست مجمع صنفی در جذب بازاریان محترم برای کمک به آرزو زحمت زیادی متقبل شد و امروز نیز برای حضور در این همایش دعوت شده بود که برگه دعوت وی روی میز ماند و هرگز به ایشان نرسید. این نشان می دهد که دنیا فانی است و محل گذر است و به هیچکس وفا نمی کند. امید که همه کارهایمان در جهت خیر بوده و صالحات و باقیات باشد و مورد رضایت الهی قرار بگیرد.

مدیر عامل آرزو در بخشی از صحبتهای خود به استفاده بی رویه برخی از کشاورزان از سموم کشاورزی اشاره کرد و اظهار داشت : استفاده از آفت کش ها حتی در منازل و خانه ها موجب مبتلا شدن کودکان به سرطان می شود. وی از کشاورزان خواست در استفاده از سموم رعایت اعتدال کنند و با ترویج کشاورزی و جهاد کشاورزی در جلوگیری از رفتارهای پرخطر همکاری کنند. زمان منطقی استفاده از سموم و زمان برداشت محصول نیز از عوامل مهم محسوب می شود. وی به سونامی سرطان در جهان اشاره کرد و آن را نتیجه زندگی صنعتی دانست.

در این همایش یکی از مددجویان سرطانی از زحمات مؤسسه آرزو در حمایت از مددجویان تحت پوشش سخن گفت و رضایت خود و سایر مددجویان را از عملکرد این مؤسسه مورد تاکید قرار داد. در این همایش آقای بهزاد آزاد شاعر پارس آبادی که آخرین آلبوم شعر خودش را تقدیم مؤسسه آرزو کرده است یکی از اشعار خود در باره خیرخواهی را برای حضار قرائت کرد. مهدی اصلانی نوجوان با استعداد شهرمان بعنوان مجری برنامه فوق حضور موفقی داشت.

در انتهای این همایش و مجمع عمومی آرزو مددجویان در دفتر مرکزی آرزو حاضر شده و سبد کالای عیدی و کودکان نیز هدایای خودشان را دریافت کردند. لازم به یادآوری است دکتر احمد قندهاری به تعداد ۲۳ تن از کودکان تحت پوشش آرزو از تهران پوشاک عیدی ارسال کرده بود که در بین کودکان توزیع گردید. همچنین سبد کالای عیدی در بین مددجویان توسط مؤسسه آرزو توزیع شد. مجردی در انتها ضمن تشکر از همه بزرگواران حامی اظهار داشت: تا آخرین روز سال جاری همه هدایای مردمی به مددجویان تحویل داده خواهد شد . از جمله خیرین حاضر در این همایش مهندس جاوید بود که یک میلیون ریال نیز به آرزو کمک کرد. وی همچنین پلاک طلا را که توسط دختر ایشان سحر جاوید و همکلاسی اش رقیه حسن زاده به آرزو تقدیم شده بود را به مؤسسه آرزو اهداء کرد. این دانش آموزان بزرگوار پلاک طلای فوق را بخاطر استعدادشان در تحصیل درس از طرف مدرسه هدیه گرفته بودند.

آمار وبسایت
کاربران آنلاین : 0
بازدید امروز : 75
بازدید دیروز : 110
کل بازدیدها : 4593994
:تاریخ بروز رسانی
اسفند ۱۳, ۱۳۹۶