دانش تحریر
مددجویان آرزو با سبد کالایی اهدایی به استقبال شب یلدا رفتند
تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ | ۰۴:۳۲ ق٫ظ | تعداد بازدید: 59

 گزارشات, مدد کاری آذر ۳۰, ۱۳۹۴       ۵۴۲ نمایش

یاد ایام – مرور خاطرات خدمت داوطلبانه

 تعداد چهل نفر از مددجویان آرزو با دریافت سبد کالایی  به ارزش بیست و پنج میلیون ریال به استقبال شب یلدا رفتند. مراسم که با حضور مددجویان ، کارکنان و مدیر عامل آرزو در محل دفتر مؤسسه در ساعت سیزده امروز ۳۰ آذرماه برگزار شد باردیگر این مؤسسه شاهد لبخند و شکوفایی شادی بر لبان افراد نیازمند و مبتلا به سرطان بود. مجردی گفت : شب یلدا بر شما عزیزان پیشاپیش مبارک باد . مؤسسه در مناسبتهای مختلف تلاش دارد عزیزانی که تحت پوشش این مؤسسه هستند را به عناوین مختلف دعوت نماید. اینجا ما یک شعار داریم و آن این است که لبخند را تقسیم کنیم و شادی هایمان را تقسیم کنیم. اشخاصی که به نوعی نیاز پیدا کرده اند و با مؤسسه آرزو در ارتباط هستند ما در واقع شادیه های خیرین عزیزمان را با آنها تقسیم می کنیم. مجردی افزود : مسلما این نوع کارها انرژی و وقت می برند. مؤسسه آرزو با تکیه بر کمکهای مردم بزرگوار امانت دار مناسبی است برای کمک به مددجویان . ما هشت سال است داوطلبانه فعالیت داریم و روشن و شفاف است و می توانم بگویم که در سطح کشور کم نظیر و در سطح استان بی نظیر است.

مدیر عامل آرزو در خصوص هدایای شب یلدا اظهار داشت : فردی پزشک و خیر زحمت تقبل کرده است و مبلغ سه میلیون تومان در اختیار مؤسسه قرار داده است و ما این مبلغ را طبق دستور ایشان برنامه ریزی کردیم تا به دست مددجویان به شکلهای مختلف برسد. کمک یک میلیون تومانی بصورت ارزاق ، پوشاک و جهت رفع مشکلات یک خانواده تحت پوشش طبق معرفی و دستور خیر فوق الذکر توسط همکارانم در مؤسسه مدیریت شد و  قبل از این برنامه به این خانواده اهداء گردید که گزارش آن تقدیم این فرد خیر و  و بزرگوار می گردد. مبلغ ده میلیون ریال هم جهت هدایای شب یلدا  بصورت سبد کالایی به سی و دو نفر از مددجویان در این جلسه تقدیم می شود . همچنین فردی خیر از تهران به خاطر رفع خطر سوختگی از فرزند نازنین اش نذر کرده بود مبلغی در اختیار مؤسسه قرار داد و در واقع چهار میلیون ریال ایشان به مؤسسه واریز کردند و از این بابت هم برنج و گوشت قربانی به هشت نفر از مددجویان اهداء می گردد که مابقی سبد کالایی را برای این تعداد مؤسسه خریداری و تکمیل کرد.

مجردی اظهار داشت : کودک ده ساله مبتلا به سرطان و قطع نخاع نیاز ضروری به ویلچر داشت که هزینه آن توسط یک خیر از تهران تهیه شده و به حساب مؤسسه به مبلغ شش میلیون ریال واریز شده است. بنده و همکارانم این ویلچر را از تهران تهیه کرده ایم و فردا به امید خدا به دستمان میرسد تا تحویل این کودک نیازمند شود. مؤسسه آرزو از هر جهت در تلاش است از دستان شما بگیرد .  میزان کمکهای مؤسسه آرزو به مددجویان که فقط متکی به قلکها و حق عضویت ماهیانه خیرین ارجمند است بسیار بالاست. بنده ارتباطات وسیعی دارم و میدانم کمکهای مؤسسه خیلی کم نظیر است.

مجردی خطاب به مددجویان گفت : انتظار ما این است هر کدام از شما سفیر مؤسسه آرزو باشید. در نزد فامیل ، خانواده ، همسایه حمایتهای مؤسسه آرزو را بازگو کنید. ما انتظار نداریم شما مبالغه کنید بلکه واقعیتها را بگویید تا همه بدانند که این مؤسسه سطح حمایتی که از شما دارد چقدر ارزشمند است.

مددجویان همگی اذعان کردند کمکهای آرزو بی نظیر است و ما خیلی خوشحال هستیم و افتخار می کنیم اینجا تحت حمایت و تحت پوشش این مؤسسه هستیم.

مدیر عامل آرزو خطاب به مددجویان گفت : از نظر درمان هر مشکلی داشته باشید ما حل خواهیم کرد و شما نگران نباشید. از شما انتظاری که داریم از امکانات رایگانی که با رایزنیها و مذاکرات با مؤسسه گرانقدر مهرانه زنجان داشته ایم در زمینه رادیوتراپی و اسکان در تهران و زنجان ، با بیمارستان طالقانی تهران داریم ، با مؤسسه دهش پور و بیمارستان شهدای تجریش تهران داریم و با محک و بیمارستان بازرگانان تهران در زمینه رادیوتراپی استفاده نمایید. با این مراکز قرارداد داریم اینها صدای خیرخواهی ما را شنیده اند و بنده بارها با این مراکز در تماس بوده ام و هدف خدمت به شماست. با وجود این امکانات انتظار نداریم به مراکز خصوصی که هزینه های هنگفتی به شما تحمیل می کنند مراجعه نمایید.

در انتها مجردی گفت : مؤسسه آرزو  زیر سایه توجهات خداوند باریتعالی اداره می شود و ذات اقدس الهی به رونق یافتن این نهاد مردمی توجهات ویژه دارد. ما هر روز  برای هزینه های مختلف مددجویان چک هایی با رقم های بالا می نویسیم . مبالغ فوق حاکی از توان مؤسسه مردمی است که با روحیه خیرخواهانه و بصورت داوطلبانه اداره شده و مدیریت می شود.

آمار وبسایت
کاربران آنلاین : 0
بازدید امروز : 237
بازدید دیروز : 306
کل بازدیدها : 3832085
:تاریخ بروز رسانی
تیر ۲۹, ۱۳۹۶