دانش تحریر
مددجویان از طریق کارت درمان ۱۳۰۶۵۶۰۰ ریال خدمات رایگان دارویی دریافت کردند
تاریخ انتشار: یکشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۵ | ۱۹:۳۵ ب٫ظ | تعداد بازدید: 187

مرداد ۳, ۱۳۹۵ ۰ ۱۹۴ نمایش

 

با دریافت کارت درمان رایگان و از طریق قرارداد فی مابین داروخانه های روزانه و شبانه روزی و مؤسسه خیریه آرزو ، مددجویان سرطانی تحت پوشش بدون پرداخت ریالی ، در خرداد ۱۳۹۵ علاوه بر ارایه فاکتور از داروخانه های تخصصی و هلال احمر در شهرستانها ، فقط در پارس آباد دارو به ارزش ۹۹۰۹۰۹۰ ریال دریافت کردند. مجموع کمکها به مددجویان از طریق ارایه داروی رایگان از فروردین ماه مبلغ ۲۲۹۷۴۶۹۰ ریال بوده است.داروخانه های فوق در قبال دریافت کوپن مخصوص به مددجویان آرزو دارو با نسخه پزشک بصورت رایگان تحویل میدهند و در انتهای یک دوره مشخص از مؤسسه آرزو هزینه آن را دریافت می نمایند.قرارداد با داروخانه های فوق از فروردین ماه سال جاری آغاز شده است.مجردی مدیرعامل و مؤسس آرزو فرایند خدمت به مددجویان سرطانی در این نهاد مردمی را بسیار تاثیرگزار و ناب اعلام کرد و گفت : این خدمات منحصر به سازمان مردم نهاد آرزو بوده و کم نظیر می باشند و امید که خیرین بیشتری بتوانند از دست این نهاد تلاشگر بگیرند تا ما بتوانیم خدمات ارزشمندتر دیگری در سطوح بالاتری ارایه بدهیم.

خبر مرتبط :

مددجویان تحت پوشش آرزو از طریق کارت درمان ۱۳۰۶۵۶۰۰ ریال خدمات رایگان دارویی دریافت کردند

 

با دریافت کارت درمان رایگان و از طریق قرارداد فی مابین داروخانه های روزانه و شبانه روزی و مؤسسه خیریه آرزو ، مددجویان سرطانی تحت پوشش بدون پرداخت ریالی ، دارو به ارزش ۱۳۰۶۵۶۰۰ ریال دریافت کردند. داروخانه های فوق در قبال دریافت کوپن مخصوص به مددجویان آرزو دارو با نسخه پزشک بصورت رایگان تحویل میدهند و در انتهای یک دوره مشخص از مؤسسه آرزو هزینه آن را دریافت می نمایند.قرارداد با داروخانه های فوق از فروردین ماه سال جاری آغاز شده است.

مجردی مدیرعامل آرزو هدف از این قرارداد را تامین نیازهای دارویی بیماران تحت پوشش و کم کردن دغدغه های آنان از نظر هزینه پزشکی دانست. وی گفت : این خدمات در نوع خود کم نظیر است و یکی از افتخارات این مؤسسه مردم نهاد می باشد. لازم به ذکر است در اثر قرارداد مدیرعامل آرزو با پزشکان متخصص و فوق تخصص و جراحان و همچنین آزمایشگاهها و مراکز سونوگرافی کلیه اقدامات پزشکی با ارایه کارت درمان رایگان آرزو برای مددجویان انجام می گیرد و هزینه اقدامات پزشکی با همکاری پنجاه درصدی پزشکان طرف قرارداد توسط آرزو پرداخت می گردد.

آمار وبسایت
کاربران آنلاین : 1
بازدید امروز : 75
بازدید دیروز : 110
کل بازدیدها : 4593994
:تاریخ بروز رسانی
اسفند ۱۳, ۱۳۹۶