دانش تحریر
مدیرکل امور خدمات بازرگانی وزارت صنعت ، معدن و تجارت از مؤسسه آرزو دیدار کرد
تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۵ | ۱۷:۰۴ ب٫ظ | تعداد بازدید: 197

 شهریور ۲۳, ۱۳۹۵ ۰ ۹۷ نمایش

عباس تابش از فرزندان تحصیلکرده این سرزمین زرخیز مغان که اخیرا بعنوان مدیرکل امور خدمات بازرگانی ، وزارت صنعت ، معدن و تجارت منصوب شد در سفری که به شهر خودشان پارس آباد مغان داشتند به همراه دختر خردسال و نازنین اش ترانه تابش و دو دختر نازنین از بستگانش بنامهای آرمیتا تابش و سدنا محمودی به مؤسسه خیریه آرزو آمدند و در حالیکه در دستانشان هر کدام یک شاخه گل داشتند آن را ابتدا به مدیرعامل آرزو و سپس به سه کودک تحت پوشش آرزو که در دفتر مرکزی برای خرید لباس فرم مدرسه آمده بودند تقدیم کردند.

از قلک اهدایی دکتر تابش ۴۵۱۸۰۰۰ ریال به کودکان مبتلا به سرطان کمک شد. آقای تابش در این دیدار گفت : بنده به نوبه خودم در ایام این عید را به تمام اهالی پارس آباد ، مردم بزرگوار ایران و تمام ملت مسلمان تبریک می گویم. مؤسسه آرزو و مؤسساتی نظیر این در کل کشور نوعا یک هدف خاص و مبارک را پیگیر هستند. علیرغم اینکه کمکها در بخش بهداشت در دولت بیشتر است این کمکها بطور قطع و یقین جوابگوی بیماران خاص نیست و طبیعی است که این انسانها از ما و سایر همنوعان انتظار دارند که کمک شود و ما نیز هر چند کوچک اما به شکل معنوی به این جمع می پیوندیم و اعلام حمایت می کنیم.انشااله مردم هم بیایند و کمک کنند و اینگونه انسانها خدای ناکرده بخاطر نداری بیماری آنها تشدید نشود و بتوانند نجات یابند.

خدا را شکر مؤسسه آرزو در این راستا قدم های خوبی برداشته است و نتایج خوبی گرفته است. امیدواریم پارس آبادی ها و در کل استان اردبیل و بخصوص پارس آبادی ها که در خارج از پارس آباد زندگی می کنند ، کمک کنند تا نام مؤسسه آرزو مانند سایر مؤسسات در سطح کشور شناسانده شود و بتوانیم این مؤسسه را به یک مؤسسه ملی تبدیل نماییم. بطور ثطع و یقین اگر ما به این مرحله برسیم از پارس آبادیهایی که در خارج از کشور هم زندگی می کنند می توانیم کمکهایی جذب کنیم.

مجردی مدیرعامل آرزو ضمن تبریک مسئولیت جدید آقای تابش اظهار امیدواری کرد این بزرگوار افراد مختلف که در تماس با ایشان هستند و بخصوص افراد توانمند را برای کمک به اهداف آرزو بویژه در بحث درمان و احداث ساختمان آرزو راهنمایی نمایند. وی افزود : مؤسسه خیریه آرزو بواسطه امکاناتی که در اختیار مددجویان قرار داده است چه از نظر اسکان ، چه از نظر درمان در سطح کشور شناخته شده است. ما حتی امروز کودکان تحت پوشش را برای خرید لباس مدرسه ، نوشت افزار و امکانات مختلف تحصیلی دعوت کرده بودیم و از هر نظر مددجویانمان حمایت می شوند. آقای تابش قول مساعد داد که هر چقدر در توان داشته باشد در خدمت آرزو خواهد بود. وی فرم عضویت بعنوان حامی و داوطلب در آرزو را پر کرد. آقای تابش از نزدیک با خدمات و اقدامات خیرخواهانه آرزو آشنا شد و این مؤسسه را بعنوان یکی از مؤسسات مطرح و شناخته شده مورد تحسین قرارداد  و از آقای مجردی مدیرعامل و مؤسس آرزو و سایر همکاران ایشان و کارکنان و خیرین که هر کدام نقشی در رشد و توسعه این نهاد مردمی داشته اند قدردانی کرد. در انتهای این دیدار مجردی مدیرعامل آرزو ضمن تشکر و قدردانی از دکتر تابش بخاطر حضورش در آرزو اظهار امیدواری کرد همه کسانی که فرصت های خوبی در دستشان است و یا کسانی که خداوند در اختیار آنها ثروت را بصورت امانت قرار داده است بصورت خیر به این مجموعه مراجعه نمایند و بدون توجه به مسایل حاشیه ای فقط به خاطر خدا و بخاطر برآوردن آرزوهای کودکان سرطانی و بیماران مبتلا به سرطان به این محموعه بیایند و از دست این نهاد مردمی بگیرند.

آمار وبسایت
کاربران آنلاین : 0
بازدید امروز : 75
بازدید دیروز : 110
کل بازدیدها : 4593994
:تاریخ بروز رسانی
اسفند ۱۳, ۱۳۹۶