دانش تحریر
مساعدت چهل و پنج میلیون تومانی شفاء پرتو اردبیل به مددجویان مبتلا به سرطان آرزو
تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۵ | ۰۸:۱۸ ق٫ظ | تعداد بازدید: 254

مساعدت چهل و پنج میلیون تومانی شفاء پرتو اردبیل به مددجویان مبتلا به سرطان آرزو

 مهندس طاهر صادقی با ارسال نامه ای به مجردی مدیرعامل آرزو لیست مساعدت میلیونی مرکز شفاء پرتو اردبیل به مددجویان مبتلا به سرطان اردبیل را تقدیم کرد. در این نامه آمده است که با معرفی مدیرعامل آرزو تعداد ۹ نفر از مددجویان مبتلا به سرطان تحت پوشش آرزو که شش نفر از آنها خانم می باشد در مرکز رادیوتراپی و آنکولوژی شفاء پرتو اردبیل تحت درمان رادیوتراپی قرار گرفته اند و  طبق قرار داد خیرخواهانه بین مؤسسه آرزو و این مرکز که در دیدار مجردی مدیرعامل آرزو و مسئولان مرکز شفاء پرتو منعقد گردید مقرر گردید بیماران سرطانی نیازمند که با معرفی آرزو به این مرکز مراجعه می نمایند بصورت رایگان مداوا شوند. مجموع مساعدتها به این مددجویان ۴۵۶۳۴۰۰۰۰ ریال یعنی بالای چهل و پنج میلیون تومان بوده است.  لازم به ذکر است این لیست ۹ نفره مربوط به سه ماهه اول قرار داد یعنی تا تاریخ ۲۵ خرداد ۱۳۹۵ می باشد. اخیرا مدیرعامل آرزو آقای مجردی طی بازدیدی که از این مرکز بعمل آورد از نزدیک با این مرکز و مسئولان و کارکنان خیرخواه آن آشنا شد و اظهار داشت : شفاء پرتو اردبیل مانند یک خیریه عمل می کند.

از جمله نیازهای ضروری این مرکز صدور مجوز برای تکمیل و راه اندازی خوابگاه نیمه تمام و مخصوص مددجویان سرطانی است که برای درمان به این مرکز از سایر نقاط استان مراجعه می کنند. همچنین صدور مجوز برای انجام شیمی درمانی یکی از نیازهای دیگر این مرکز می باشد.

ریز کمکها و مساعدت به مددجویان با درخواست مدیرعامل آرزو عبارت است از :

۱- اسماعیل …….   تاریخ پذیرش ۹۵/۱/۹ مبلغ مساعدت ۲۷۷۱۶۰۰۰ ریال  ۲- رویا …….  تاریخ پذیرش ۹۴/۱۲/۱۶ مبلغ مساعدت ۹۳۱۵۲۰۰۰ ریال  ۳- هابیل ……. تاریخ پذیرش ۹۴/۱۲/۲۶ مبلغ مساعدت ۳۹۹۴۲۰۰۰ ریال  ۴ – لیلان ……. تاریخ پذیرش ۹۴/۱۱/۱۳ مبلغ مساعدت ۱۴۵۲۲۰۰۰ ریال  ۵ – خدیجه …….. تاریخ پذیرش ۹۵/۲/۶ مبلغ مساعدت ۷۹۴۱۷۰۰۰ ریال  ۶ – قاسم …… تاریخ پذیرش ۹۴/۱۲/۱۹ مبلغ مساعدت ۵۹۸۶۰۰۰۰ ریال  ۷- ژیلا ……. تاریخ پذیرش ۹۵/۳/۲۴ مبلغ مساعدت ۶۲۰۷۴۰۰۰ ریال    ۸  – روح انگیز …… تاریخ پذیرش ۹۵/۲/۲۸ مبلغ مساعدت ۶۱۱۸۴۰۰۰ ریال   ۹ – گلنار ……….  تاریخ پذیرش ۹۵/۱/۱۸ مبلغ مساعدت ۱۸۴۷۳۰۰۰ ریال

آمار وبسایت
کاربران آنلاین : 0
بازدید امروز : 41
بازدید دیروز : 107
کل بازدیدها : 4601396
:تاریخ بروز رسانی
اسفند ۲۸, ۱۳۹۶