دانش تحریر
دانلود کتاب عشق هرگز نمی میرد (بلندی های بادگیر)
تاریخ انتشار: شنبه ۹ بهمن ۱۳۹۵ | ۲۰:۱۶ ب٫ظ | تعداد بازدید: 332

عشق هرگز نمی میرد (بلندی های بادگیر) ( Love Never Dies ( Wuthering Heigts ، روایت عشق است و انتقام ، با شخصیت‌هایی که آمیزه لطافت و خشونت‌اند ، مهر و کین ، امید و بیم ، در مکانی که آن هم آمیزه‌ای است از گرما و سرما ، روشنایی و تاریکی ، تابستان طراوت‌بخش و زمستان اندوه‌بار . آیا خفته‌های این خاک آرام خواب‌زده‌هایی بی‌قرارند ؟ امیلی برونته با همین داستان شورانگیز به بلندی‌های ادبیات صعود کرده است .

کتاب عشق هرگز نمی میرد ( بلندی های بادگیر )

داستان کتاب عشق هرگز نمی میرد (بلندی های بادگیر)

( Love Never Dies ( Wuthering Heigts

 رمان عشق هرگز نمی میرد (بلندی های بادگیر) ( Love Never Dies ( Wuthering Heigts ، داستان عشق آتشین ولی مشکل‌دار میان هیت کلیف و کترین ارنشاو است . و این‌که این عشق نافرجام چگونه سرانجام این دو عاشق و بسیاری از اطرافیانشان را به نابودی می‌کشاند . هیت کلیف کولی‌زاده‌ای است که موفق به ازدواج با کاترین نمی‌شود و پس از مرگ کاترین به انتقام‌گیری روی می‌آورد . داستان رمان عشق هرگز نمی میرد (بلندی های بادگیر) ( Love Never Dies ( Wuthering Heigts برای مسافری تعریف شده‌ است و او آن را به اول شخص روایت می‌کند .

داستان این عشق به این صورت شکل می گیرد که : هیتکلیف پسری یتیم از خانواده ای کولی به سرپرستی مردی مهربان و ثروتمند درمی آید . دختر خانواده کاترین است که از همان روز اول ارتباط خوبی با پسرک برقرار می کند اما پسر خانواده به شدت از او متنفر است . پس از مرگ پدر او را به عنوان کارگر در خانه قبول می کنند و  جایگاهش را از او می گیرند . هیتکلیف و کاترین که عاشق هم هستند با مرارت های زیادی روبرو می شوند . برادر کاترین سعی در جدا کردن آنها می گیرد و سرانجام کاترین تن به ازدواج با مردی ثروتمند می دهد . هیدکلیف با روحی زخم خورده و سراسر تحقیر شده خانه را ترک می کند تا روزی به قصد انتقام برگردد و “بلندی های بادگیر” شکل می گیرد …

دانلود متن کامل کتاب

eshgh_hargez_nemimirad

آمار وبسایت
کاربران آنلاین : 0
بازدید امروز : 41
بازدید دیروز : 107
کل بازدیدها : 4601396
:تاریخ بروز رسانی
اسفند ۲۸, ۱۳۹۶