دانش تحریر
نزدیک ۴۰۰ کیـــلومتر از پــارس آبـــاد تا تبریز رکاب زنی به نفع کودکان سرطانی
تاریخ انتشار: جمعه ۲۹ خرداد ۱۳۹۴ | ۱۶:۱۵ ب٫ظ | تعداد بازدید: 1,384

منبع : سایت آرزو

زمان : ۲۹ خرداد ۱۳۹۴

میرآقا حسینی ورزشکار نوع دوست که پایه گزار رکاب زنی با دوچرخه به نفع کودکان سرطانی بصورت گروهی در منطقه است و همواره با دوستان ورزشکارش در این اقدام خداپسندانه فعال بوده است در یک اقـدام نمادین ، فاصله ی پارس آباد تا تبریز را رکاب زد و در حالیکه لباس ورزشی با آرم و لوگوی آرزو را به تن داشت با اشتیاق فراوان در شهرهای اهر و تبریز مورد استقبال دوستداران آرزو قرار گرفت.

در شهرستان اهر و در پارک شیخ شهاب الدین ، آقای قادر رمضان پور معلم بزرگوار به همراه برخی از شهروندان به استقبال این ورزشکار نوع دوست آمدند. همچنین خبرنگار اهر نیوز به تهیه گزارش از اقدام نوع دوستانه این بزرگوار پرداخت. در تبریز به همت یاران و دوستداران آرزو جمعی از هنرمندان به استقبال این دوچرخه سوار خیرخواه آمدند و در ورودی شهر تبریز و همچنین در پارک ایل گؤلی با حضور علاقمندان مراسم استقبال از ورزشکار گرامی و خیر برگزار شد و با هماهنگی قبلی مدیر عامل آرزو آقای سعید مجردی با خانم نظری سوپروایزر بیمارستان کودکان تبریز در ششگلان ، ورزشکار پیشکسوت به همراه استقبال کنندگان برای عیادت نمادین از کودکان مبتلا به سرطان به این بیمارستان عازم شدند. در بیمارستان کودکان صحنه های نوع دوستانه ای از خیرخواهی رقم خورد. گزارش لحظه به لحظه آقای آیدین آقامحمدی و همکارانش از مراسم استقبال و عیادت از کودکان بسیار دیدنی بود. در مراسم استقبال آیدین آقا محمدی بازیگر سینما و مجری تلویزیونی، شکوفه سروی کارگردان تلویزیونی، امیرحیدرزاده گریمور سینما و تئاتر ، رعنا دستمالچی گریمور سینما و تئاتر ، کاوه جدیری و رضا احمد زاده تصویربردار تلویزیونی حضور چشمگیر داشتند .

همچنین اعضای هیئت والیبال تبریز و هیئت دوچرخه سواری تبریز در این استقبال حاضر شده بودند. در این برنامه مصاحبه ای با ورزشکار خیرخواه آقای میرآقا حسینی اصل تهیه شد که در این گفتگو وی اظهار داشت : نیت بنده از این اقدام حمایت از مؤسسه خیریه آرزو بود که برای حمایت از بیماران سرطانی فعالیت دارد و انشااله هیچ فردی به این بیماری مبتلا نشود. وظیفه کوچکی برای خودم دانستم که با رکاب زنی به مردم بزرگوار این پیام را برسانم که به این بیماران کمک کنند و اینـها بدون حمایت نمانند. ورزشکار خیـرخـواه از حمایتهای مجـردی مدیر عامل آرزو و غریب منوچهری در این برنامه تقدیر و تشکر کرد. وی مقصد بعدی خودش را مشهد مقدس و بارگاه امام رضا (ع) اعلام کرد. مجردی مدیرعامل افتخاری آرزو طی پیامی اظهار داشت : از اینکه برابر و همسطح با سید بزرگوار میرآقا حسینی عزیزان استقبال کننده در اهر و تبریز به پیشواز این بزرگوار آمدند و در کنار یکدیگر از کودکان سرطانی دیدار داشتند این کار بزرگ انگیزه دیگری برای همه تلاشگران و داوطلبان آرزو بوجود آورد. وی از استقبال کنندگان در اهر و تبریز و از خانم نظری سوپروایزر و از حراست بیمارستان کودکان تبریز نیز بخاطر همکاریشان تقدیر و تشکر نمود.

IMG_8074 IMG_8078 IMG_8082 IMG_8085 IMG_8086 IMG_8087 IMG_8089

آمار وبسایت
کاربران آنلاین : 0
بازدید امروز : 75
بازدید دیروز : 110
کل بازدیدها : 4593994
:تاریخ بروز رسانی
اسفند ۱۳, ۱۳۹۶