دانش تحریر
سعید مجردی
بخش پروپوزال – مقطع کارشناسی ارشد رشته آموزش زبان انگلیسی و مطالب مرتبط
تاریخ انتشار: پنجشنبه ۳ مهر ۱۳۹۳ | ۱۹:۰۳ ب٫ظ | تعداد بازدید: 18,057

 

کانال پروپوزال آموزش زبان انگلیسی

لینک

 

در سال ۱۳۷۳ از دانشگاه ملی تبریز در رشته زبان و ادبیات انگلیسی قبول شدم و تا سال ۱۳۷۷ در آنجا تحصیل کردم. اما با ورود به مقطع کارشناسی ارشد در سال ۱۳۹۲ پس از ۱۹ سال متوجه یک واقعیت تلخ شدم. تقریبا همه دانشجویان منهای چند نفر اصرار داشتند دانسته های خود را اعم از جزوه ، نمونه سئوال و سایر در اختیار دیگران در کلاس قرار ندهند. بنده شروع کردم به سنت شکنی این خصلت. در سایت اختصاصی خودم مطالبی که برای تحصیل آنها متحمل زحمات زیاد شده ا م را با بقیه به اشتراک گذاشتم.

در سایت دیگری که تقریبا بین المللی است جزوات خودم را که خلاصه دروس آموزش زبان است قرار دادم.

لینک ( ورود به سایت آکادمیا ).

در ضمن گروهی در تلگرام ایجاد کرده ام که تحت عنوان ” دکتری زبان انگلیسی ” و در واقع اعضای آن دانشجویان و فارغ التحصیلان دکتری و ارشد زبان انگلیسی هستند. دانشجویان محترم می توانند از طریق لینک ذیل نسبت به عضویت در این گروه اقدام کرده و سئوالات احتمالی خودشان در زمینه های مختلف از جمله پروپوزال و پایان نامه را با دوستان مطرح نمایند.

ورود به گروه دکتری زبان انگلیسی

دانشجویان محترم از طریق ارسال پیام درخواستهای خودتان را مطرح فرمایید تا بررسی و در صورتی که لازم باشد از طریق تلگرام  و یا تلفن عادی مشاوره لازم ارایه خواهم کرد.منتظر نظریات و پیامهای سازنده دوستان هستم. اگر پیام بگذارید و مشکلتان را مطرح کنید این پیام از طریق ایمیل به گوشی من میرسد و بلافاصله و یا با تاخیر خیلی کم به درخواست شما پاسخ خواهم داد. فقط توجه کنید خیلی از مشکلات شما در فایل هایی که در ذیل قرار داده ام حل می شوند و شما پاسخ خودتان را در این فایل ها پیدا خواهید کرد.

برخی از دوستان از بنده تقاضای نگارش مقاله و یا پروپوزال می کنند که این میسر نخواهد بود. بنده در حد راهنمایی و پاسخ به سئوالات در خدمتم و دانشجو هر چقدر خودش درگیر درس و فعالیت علمی باشد بیشتر نتیجه خواهد گرفت و بعنوان فارغ التحصیل نمونه در مسیر پیشرفت و توسعه گام برخواهد داشت.

♦  نحوه نگارش پروپوزال

♦ نمونه آموزشی پروپوزال :

Sample proposal

♦ نمونه پروپوزال کامل :

T-ESPE-ENG-032452

♦ نمونه پروپوزال کامل شماره دو :

kiyou_15_08(1)

♦ نمونه پروپوزال کامل ۳ :

An+English+Language+Curriculum+Proposal

♦  نمونه پایان نامه از یک دانشجوی زبان در غزه :

۱۱۱۶۳۷_ PROPOSAL

♦ نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد آموزش زبان انگلیسی :

نگارش :  سعید مجردی   دانلودS.Mojarradi-Proposal

—————————————————————————————————————-

دانلود آزمون کت   Download KET  برگرفته از :  The University of Cambridge

KETReading&Writingsamplepaper

این آزمون در فصل سه پایان نامه به درد دانشجو می خورد و در واقع حکم طلا را دارد و یافتن این آزمون از اینترنت با این شکل کامل و جامع امکان پذیر نمی باشد و بنده نیز این فایل را مدیون استاد عزیزم می باشد که بزرگواری کردند و در اختیار بنده قرار دادند و من نیز بر حسب وظیفه انسانی و اخلاقی در اختیار شما محققان و دانشجویان عزیز آموزش زبان انگلیسی (ارشد) قرار میدهم و در واقع شما از این آزمون برای اسکرین کردن میزان سواد انگلیسی شرکت کنندگان در تحقیق استفاده می کنید تا از homogeneous بودن آنها اطمینان حاصل کنیم.

—————————————————————————————————————

لینک سایت تعیین سختی متن the degree of diffculty

( The Gunning Fog index )

در پایان نامه در فصل سوم و چهارم با موضوع تعیین سختی متن روبرو می شویم. اساتیدی که کارشان درست است و واقعا استاد هستند پیشنهاد جالبی میدهند. دانشجو و محقق در فصل سه در واقع آزمون Pretest پیش آزمون را باید طراحی کند. ( البته بعد از اینکه آزمون کت را انجام دادید و یکنواختی دانش آموزان شرکت کننده در کلیه گروههای کنترل و آزمایش مشخص شد) شما یک تست که خودتان باید بسازید لازم دارید.  مثلا اگر موضوع تحقیق شما در باره reading  است ، این تست خود ساخته هم باید در این خصوص باشد.  این تست را چگونه باید ساخت. ابتدا شما باید پایه دانش آموزانتان را در نظر بگیرید. مثلا دانش آموزان شما سوم دبیرستان هستند و شما در خصوص تاثیر تصویر و یا ویدیو در درک مطلب توسط آنها تحقیق می کنید.

لازم است شما ابتدا میزان سختی ( the degree of difficulty ) کتاب درسی دانش آموزان سوم در درس زبان را بدست بیاورید. در واقع این یک فرمول لازم دارد و از آنجاییکه شمارش کلمات لازم است انجام گیرد یک کار مشقت باری است. اما یک سایت که بنده پس از روزها تلاش آنرا یافت کردم و واقعا دستشان درد نکند آمدند تو خارج این مشکل را حل کرده اند. این فرمول را بصورت نرم افزاری کرده اند. شما باید دو درس از شش درس زبان انگلیسی مثلا پایه سوم دبیرستان را کپی کنید و در داخل باکس سایت مزبور پیست کنید یا وارد کنید. بعد روی دگمه calculate کلیک کنید. اطلاعاتی که به شما خواهد داد درجه سختی متن درس دانش آموزان است.

۱-  ورود به سایت :    http://gunning-fog-index.com/

۲- های لایت کردن و انتخاب تمام متن حداقل دو درس از کتاب دانش آموزان ( عموما در اینترنت کل متن کتابها وجود دارد)

۳- وارد کردن متن داخل باکس The Gunning Fog index  در سایت فوق الذکر

0001

متن انتخابی بعنوان مثال آورده شده است

۴- زدن دگمه calculate

0002

۵- اگر دقت کنید درجه سختی متن چهار ( ۴ ) می باشد.

اگر درجه سختی متن دانش آموزان ۴ است باید متنی که شما استفاده می کنید تا در آزمون خود ساخته تان اعم از pretest  یا posttest  استفاده کنید و در واقع متن کل آزمون های شما باید درجه سختی اش ۴ باشد. یعنی همین طور متن را اگر وارد کردید باید وقتی محاسبه می کنید نتیجه ۴ باشد. اساتید یک نمره پایین یا بالاتر را ایراد نمی دانند.

—————————————————————————————————————–

شرایط انتخاب تعداد داوطلبان و شرکت کنندگان در یک پایان نامه

تعداد شرکت کنندگان در یک پایان نامه خیلی مهم است. آنچه مسلم است ما تعداد را از روی شانس انتخاب نمی کنیم.

ابتدا منطقه و ناحیه محل تحقیق را در نظر می گیریم و تعداد تقریبی دانش آموزان و یا زبان آموزان مقطع مورد نظر را یاد می گیریم. مثلا سوم دبیرستان رشته زبان انگلیسی ۳۰۰ نفر در ناحیه فلان آموزش و پرورش فلان شهر درس می خوانند. پس به جدول مورگان مراجعه می کنیم و می بینیم وقتی جمعیت کلی ما ۳۰۰ نفر باشد ما بر اساس توصیه جدول فوق ۱۶۹ نفر باید شرکت کننده در تحقیق داشته باشیم و اینها را به گروههای آزمایشی و کنترل تقسیم کنیم.

جدول مورگان :

567788

توضیحات بیشتر در باره جدول مورگان :

” محاسبه حجم نمونه با جدول مورگان

نویسنده: کرجسی و مورگان

جدولی که به نام جدول مورگان معروف است یکی از پرکاربردترین روش‌ها برای محاسبه حجم نمونه آماری است. جدول مورگان در واقع حاصل زحماتی است که robert v. krejcie و daryle w. morgan کشیده اند و به ازای مقادیر مختلف از اندازه های جامعه با استفاده از فرمول کوکران نمونه را برآورد کرده اند. یعنی شما هر یک از اعداد این جدول را در فرمول کوکران بگدارید همین حجم نمونه را مشاهده خواهید کرد. بنابراین جدول کرجشس و مورگان چیزی جز همان کاربرد فرمول کورکان نیست. “

…………………………………………………………………………………………………….

 1. محبوب   مهر ۲۴, ۱۳۹۳  

  با سلام وخسته نباشید خدمت آقای مجردی وهمکاران از سایت شما بازدید کردم برای من که دانشجوی ترم سوم کارشناسی ارشد آموزش زبان انگلیسی هستم بسیار مفید بود از شما خواهش میکنم اگر امکان دارد بزرگواری کرده و یک نمونه پروپوزال تکمیل شده ونوشته شده به زبان انگلیسی برای من ارسال کنید. اساتید ما فقط به صورت تئوری نوشتن پروپوزال را تدریس میکنند که مفید نیست ممنون میشم اگه لطف کنید ومرا راهنمایی کنید

  • سعید مجردی   مهر ۲۵, ۱۳۹۳  

   با سلام خدمت محبوب عزیز . جناب محبوب بنده خودم هم در مرحله پروپوزال نویسی هستم . خدمت شما عرض کنم در همین بخش یک پروپوزال قرار داده ام که به زبان انگیسی است. نامش است T-ESPE-ENG-032452 لطفا روی آن کلیک کنید در بخش پروپوزال و حتما پرینت بگیرید.توجه داشته باشید که باید بر اساس فرمت دانشگاهتان پروپوزال بنویسید. در ضمن یکی از اساتید ما هم کتابی دارد که در خصوص پروپوزال است . بنده تا هفته بعد اسم و تصویر آنرا در این بخش قرار می دهم تا مطلع شوید. لطفا دوستان موقع ارسال پیام تلفن همراه و نام دانشگاه را هم دقیق بنویسند تا پاسخ از طرف مدیریت سایت دریافت نمایند. با تشکر مجردی

 2. زيادپور   مهر ۲۵, ۱۳۹۳  

  با سلام وعرض ارادت، جناب آقای مجردی با سپاس از شما که این همه وقتتان را دراختیار دوستان گذاشتید وزحمت کشیدید در این سایت مطالب مفید وارزنده علمی در حوزه تخصصی خود upload کردیدممنونم مایع افتخار است آرزوی موفقیت و سلامتی می کنم.

  • سعید مجردی   مهر ۲۶, ۱۳۹۳  

   با سلام خدمت استاد بزرگوارم جناب زیادپور عزیز . از لطف و حسن توجه جنابعالی متشکرم. برگ سبزی است تحفه درویش . بنده در طول تحصیل در دوره ارشد مطالبی را که جمع بندی کرده ام جهت استفاده سایر عزیزان در این وبسایت قرار دادم و خواهم داد تا سختی هایی که در زمان نوشتن این خلاصه ها داشتم به شیرینی و حلاوت همکاری و تعامل تبدیل نمایم. امیدوارم مثمر ثمر واقع شود.

 3. شهبازی   آبان ۳, ۱۳۹۳  

  با سلام خدمت استاد ارجمند اقای مجردی
  از اینکه مکانی برای دریافت اطلاعات از حضرتعالی وفرصت استفاده از تجارب ان استاد همام پیش آمده خدای را شاکریم.از سایت شما دیدن شد و موجبات خرسندی فراهم گشت.در اینده از خدمتتان بیشتر استفاده خواهیم کرد.موفقیت شما آرزوی ماست.

  • سعید مجردی   آبان ۳, ۱۳۹۳  

   استاد شهبازی بزرگوار
   از لطف حضرتعالی متشکرم. برگ سبزی است تحفه درویش. انشاءاله موجب رضایت خاطر دوستان گردد. بنده در این مسیر به کمکهای شما عزیزان نیازمندم. موفق باشید

 4. محبوب   آبان ۵, ۱۳۹۳  

  سلام دوباره خدمت شما ممنون از اینکه لطف کردید و یک نمونه پروپوزال روی سایت فرار دادید برای من بسیار مفید بود ممنون از بزرگواریو لطف وکمک شما

 5. نجف نژاد   آبان ۲۰, ۱۳۹۳  

  با عرض سلام خدمت شما استاد محترم
  بنده دانشجوی کارشناسی ارشد اموزش زبان ترم یک در دانشگاه دولتی مراغه هستم اساتید از استایل پروپوزال در کلاس بسیار صحبت میکنند ولی نمونه عملی از پروپوزال تا الان به ما ارایه نشده است لطفا اگر نمونه پروپوزال مناسب با فرمت دانشگاه مراغه در اختیار دارید در سایت قرار دهید
  با تشکر

  • سعید مجردی   آبان ۲۰, ۱۳۹۳  

   با سلام خدمت دانشجوی محترم سرکار خانم نجف نژاد
   نمونه پروپوزال در سایت قرار داده شده است. شما ابتدا فرم پروپوزال دانشگاه مراغه را دانلود کنید و سپس بر اساس ترتیب آن پروپوزال فوق را مطالعه کنید و الهام بگیرید. البته در همین جا از دوستان اگر پروپوزال دانشگاه مراغه را دارند درخواست داریم به ما ارسال کنند تا در اختیار این عزیزان قرار دهیم.

 6. بهمن   اسفند ۶, ۱۳۹۳  

  با سلام خدمت استاد گرامی جناب آقای مجردی .
  دانشجوی ترم دوم آموزش زبا ن هستم درمورد انتخاب موضوع پایان نامه ونوشتن پروپوزال شدیدا سردر گم هستم .اما شدیدا درس خوان وساعی هستم.اگر بتوانیدموضوعی را برایم در نظر گرفته ومنابع قابل دسترس آنرا برایم معرفی کنید .مرا مدیون خود کرده اید

  • سعید مجردی   اسفند ۱۱, ۱۳۹۳  

   سلام لطفا تلفن تماس خودتان را ایمیل فرمایید با تشکر

 7. سميه   فروردین ۱۱, ۱۳۹۴  

  با عرض سلام خدمت استاد مجردی گرامی.بنده دانشجوی ترم آخر ارشد آموزش زبان هستم .برای انتخاب موضوع پروپوزال خیلی وقت گذاشته ام ولی به هیچ عنوان ایده جالبی به ذهنم نمیرسه. اگه مرحمت کنید ومن را در این زمینه راهنمایی کنید بسیار بسیار سپاسگذار خواهم شد.

 8. اعطم شعبان   فروردین ۱۴, ۱۳۹۴  

  سلام از شما کمک می خواهم تا بتوانم پروپزال خوبی ارایه دهم من در دانشگاه ازاد تنکابن درس مز خوانم از شما کمک می خواهم چشم با راه جواب ما هستم خیلز ممنون

 9. عسل   اردیبهشت ۲۸, ۱۳۹۴  

  با عرض سلام خدمت استاد محترم.در انتخاب موضوع برای پایان نامه مشکل دارم حیطه ای که دوست دارم هم اموزش است اگر به من موضوعی پیشنهاد دهید سپاسگذارم.

 10. سارا ساعی   خرداد ۲۲, ۱۳۹۴  

  سلام استاد عزیز از زحمات شما بسیار ممنونیم و از مطالب ارزنده تان بسیار استفاده کردیم متاسفانه اساتید ما وقت کافی برای آموزش نوشتن پروپزال برای ما نمیگذارند بنده در حال نوشتن پروپزال هستم. ممنون میشم راجع به عنوان پایان نامه کمکم کنید واقعا سر درگم هستم.در دانشگاه آزاد ارومیه مشغول به تحصیلم .واقعا به کمک شما احتیاج دارم کم مونده انصراف بدم از بس اذیت شده ام.ممنون میشم راهنماییم کنید.تشکر

 11. شهناز   تیر ۱, ۱۳۹۴  

  سلام من ترم اخر ترشد پیام نورم..متاسفانه در پیام نور هیچ راهنمایی در زمینه پایان نامه نویسی و مقاله برای بچه ها نیست..و این ی ضعفه برای سیستم..در زمینه پرو.پوزال هم کوچکترین انگیره ای نمیدن ب بچه ها..خواهش میکنم.رسیدگی بشه

 12. المیرا   تیر ۷, ۱۳۹۴  

  با سلام

  بی نهایت متشکر از شما که اطلاعاتی راجع به پروپوزال در اختیار هم رشته های خود گذاشتید من دانشجوی ترم سه ارشدم و در مرحله پروپوزال نویسی قرار دارم و در مورد انتخاب موضوع بسیار سر در گم هسم در صورت امکان به راهنمایی جنابعالی نیاز دارم .
  با سپاس

 13. پريسا   مرداد ۱۸, ۱۳۹۴  

  سلام و خسته نباشید خدمت شما . من دانشجوی ترم سوم کارشناسی ارشد اموزش زبان انگلیسی هستم. در دانشگاه دماوند . این ترم سمینار دارم. منتها به ما چیزی واسه نوشتن پایان نامه یاد ندادن. و الان استرس زیادی دارم . چطوری باید بنویسم ما مقاله نویسی کار نکردیم. یا نحوه کار با مقاله رو

 14. پروپوزال   شهریور ۱, ۱۳۹۴  

  سلام ساییتون عالیه به ماهم سر بزن

 15. پریا   شهریور ۶, ۱۳۹۴  

  عالی بودواقعاتود نوشتن پروپوزال اشکال داشتم

 16. حاجی حسینی   شهریور ۸, ۱۳۹۴  

  با عرض سلام خدمت استاد مجردی،من دانشجوی ترم سوم دانشگاه پیام نور تهران هستم ودر انتخاب موضوع بسیار سردرگم .متاسفانه اساتید هیچ کمکی نمیکنند فقط دوست دارم در حیطه teaching کار کنم نه linguistic ودر حال تدریس به بچه های ۴تا ۱۵ سال هستم ولی هرچی فکر میکنم هیچ موضوع منسجمی پیدا نمیکنم اگر در انتخاب موضوع کمکم کنید بسیار لطف میکنید .
  متشکرم
  safie.hosseini@gmail.com

 17. المیرا   شهریور ۲۵, ۱۳۹۴  

  با سلام

  لطفا یک نمونه پروپوزال به روش quantitative برام معرفی کنید

  با سپاس فراوان

 18. عاطخه   مهر ۱۷, ۱۳۹۴  

  سلام استاد ممنون از سایت .من دانشجوی ترم اول اموزش زبان هستم خواهش می کنم من را در انتخاب موضوع کمک کنید

 19. مریم   مهر ۲۹, ۱۳۹۴  

  با سلام
  ممنون از اطلاعاتی که در اختیار دانشجویان قرار میدهید چراکه در آماده سازی یک پروپوزال و همینطور پایان نامه کمتر استاد راهنما و یا دانشگاهی کلاسهای توجیحی برقرار میکنن.
  دانشجوی کارشناسی ارشد رشته آموزش زبان انگلیسی دانشگاه علوم تحقیقات خوزستان هستم و در حال حاضر من به پایان کار پایان نامه ام نزدیکم و به بخش ۵ یعنی discussion and conclusion رسدم. اگر لطف کنین راهنمایی بفرمایید که برای اینکه این بخش به بهترین شکل نوشته شود به چه صورت شروع کنم؟ در پاسخ به سوالات تحقیق و null hypothesesچه نکاتی را باید بنویسم و اشاره کنمو چطور ساختاری را استفاده کنم؟ اگر نمونه ای در اختیار دارید ممکن هست برای من ارسال بفرمایید؟
  ببخشید ولی من خیلی عجله دارم که هر چه زودتر دفاع کنم که تو شش ماه گذشته شش سال پیر شدم از دست این پایان نامه!

 20. ثمین   مهر ۲۹, ۱۳۹۴  

  سلام..
  من دانشجوی ارشد مترجمی هستم بعدد این ترم هم پروپزالمو گرفتم و هم پایان نامه.. پروپزالمو نمیدونم چطوری باید بنویسم.. یعنی من تابستون راجع به اون موضوعی که میخواستم بنویسم کلی مطالب دان کردم در کل دوس داشتم موضوعم از linguestic باشه.. بعد موضوعمو که هفته ی پیش بردم به استادم گفتم که این ترم میخوام با شما پایان نامه بردارم بعد ایشون هم گفتن که فایلم پره و نمینونم اما بعد گفتن که به یه شرط قبول میکنم که با من برداری اونم اینه که راجع به داستان slaughterhouse-five یه بیان مسئله بنویسی و بیاری.. حالا مشکلم اینه اون چیزی که من راجع بهش تحقیق کردن طرز نوشتنش با این story فرق میکنه… نمیدونم چکااار کنم.. شما structure نمیدونید چطوری باید بنویسم؟؟؟؟ اگه اطلاعاتی در این مورد دارید میشه لطفا بهم کمک کنید؟؟؟ ممنون میشم

 21. محمود   آبان ۱, ۱۳۹۴  

  پس از عرض سلام و ادب و احترام به استحضار می رساند من تمام دروس را در حوزه ارشد آموزش زبان انگلیسی گذرانده ام اما متأسفانه در ارائه پروپزال به روز و جدید مانده ام. لطفا راهنمایی بفرمائید.سپاسگزارم

 22. مجید   آذر ۴, ۱۳۹۴  

  سلام و وقت بخیر .. این نمونه هایی که گذاشتید نمونه پایان نامه کامله .. من دنبال نمونه پروپوزال (پیشنهاد تحقیق) بودم که متأسفانه اینجا نبود .. موفق باشید

 23. علیرضا بتو   آذر ۸, ۱۳۹۴  

  سلام.
  من دبیر زبان انگلیسی و دانشجوی ترم سوم ارشد آموزش انگلیسی هستم.
  جا دارد از زحمات شما به نوبه خودم تشکر کنم .
  مطالب را دانلود کردم تا سر وقت بخوانم.
  خیلی خیلی ممنون

 24. Alipour   آذر ۱۶, ۱۳۹۴  

  با سلام مشاوره و انجام پایان نامه-پروپوزال-سمینار-ادیت مقالات
  sh.alipour9@gmail.com

 25. فخرایی   آذر ۱۶, ۱۳۹۴  

  با تشکر از مدیریت سایت اطلاعات خوبی بود
  mnfakhrayi72@gmail.com

 26. محسن   دی ۵, ۱۳۹۴  

  با سلام
  انجام تحلیل آماری پایان نامه رشته زبان انگلیسی (آموزش و مترجمی) و تحویل فصل چهارم به صورت کامل در یک هفته.
  لطفا فقط رشته زبان انگلیسی تماس بگیرید. mohsen.spss@gmail.com
  در مورد نگارش فصل های دیگر هم مشاوره ارائه میشود.
  mohsen.spss@gmail.com

 27. Alipour   دی ۱۹, ۱۳۹۴  

  با تشکر از آقای مجردی برخی تاپیک های بروز رو که در حال حاضر تو بورس پایاننامه ها هستند به شرح زیر هست دوستان می توانند با برخی تغییر ها در متغیر ها موضوعات دلخواهشون رو بسازند:
  The effect of online gaming on……………
  The relationship between ……………….and demotivation
  The effect of MAL (mobile assisted learning) on …………………
  The relationship between Social Class and students general Englsih knowledge
  The relationship between mass media communication and motivation for………..

  • سعید مجردی   دی ۲۰, ۱۳۹۴  

   با سلام و درود به علیپور عزیز
   بسیار ممنون از احساس خدمت به همنوعان و هموطنانتان. شما و سایر دوستان مطالبی اگر در اینخصوص بنظر میرسد که لازم است با بقیه به اشتراک گذاشته شود به بنده ارسال فرمایند. باز هم ممنون

 28. سام ساسانی   دی ۲۰, ۱۳۹۴  

  سلام به همه
  هرکی هر مشکلی تو نوشتن پروپزال یا پایان نامه داره تماس بگیره.
  Mealme36@gmail.com

  • سعید مجردی   دی ۲۱, ۱۳۹۴  

   سلام به سام عزیز
   انشااله که راهنمایی تان رایگان باشد و در اینصورت از شما خیلی متشکریم

 29. محمدیان   دی ۲۳, ۱۳۹۴  

  با تشکر از آقای مجردی برای اختصاص این صفحه برای پروپوزال و پایاننامه در ضمن تشکر از آقای علیپور برای موضوعات

 30. آزاده   دی ۲۴, ۱۳۹۴  

  سلام جناب مجردی من دانشجوی ترم ۱ کارشناسی ارشد آموزش زبان انگلیسی هستم و دوروزدیگه امتحان نگارش پیشرفته دارم ازونجایی که قسمت result برای ما کاور نشد نوشتنش برام سخته میشه یه توضیحی بهم بدید راجبش ممنون میشم منتظرم بیصبرانه

 31. سعید مجردی   دی ۲۵, ۱۳۹۴  

  با سلام و عرض ادب
  نمونه درخواستی تان به ایمیل تان ارسال شد. در واقع مقاله ام را بعنوان یک الگو بفارسی تجزیه تحلیل کردم و فرستادم امیدوارم به دردتان بخورد.

 32. مرضیه   دی ۳۰, ۱۳۹۴  

  سلام …من دانشجوی ترم ۳آموزش زبان انگلیسی هستم میشه منو برا انتخاب موضوع و نوشتن پروپوزال راهنمایی کنید

 33. ساجدی   بهمن ۱۰, ۱۳۹۴  

  با سلام و عرض ادب اقای مجردی من دانشجوی ترم ۳ کارشناسی ارشد آموزش زبان انگلیسی هستم . ودر بیدا کردن موضوع بایان نامه که مرتبط با رشته اموزش باشد و جداب باشد و کار کردن رو آن زمان زیادی نبرد .خواهش مندم در صورت امکان راهنمایی می فرمایین . ممنونم و با ارزوی توفیق روز افزون شما

  • سعید مجردی   بهمن ۱۰, ۱۳۹۴  

   با سلام و تشکر از پیامتان
   لطفا با شماره تلفن که به ایمیل تان ارسال شد تماس بگیرید تا راهنمایی شوید ممنون

 34. ستاره   بهمن ۱۰, ۱۳۹۴  

  سلام . ممنون از اطلاعات مفیدتون .

  • سعید مجردی   بهمن ۱۰, ۱۳۹۴  

   خانم ستاره از اینکه اینکه قدردانی کرده اید ممنون و سپاگزارم

 35. جرجرزاده   بهمن ۱۳, ۱۳۹۴  

  با سلام و عرض ادب خدمت آقای مجردی من دانشجوی ترم ۴ کارشناسی ارشد آموزش زبان هستم.ودر پیدا کردن موضوع پایان نامه و نوشتن پروپوزال مشکل دارم لطفا راهنمایی کنید.
  .

  • سعید مجردی   بهمن ۱۴, ۱۳۹۴  

   خانم جرجرزاده با سلام موضوع درخواستی به شما ارسال شد.

 36. ازیتا   بهمن ۱۴, ۱۳۹۴  

  با سلام وعرض خسته نباشید خدمت اقای مجردی دلسوز.ممنون از بزرگواریتون.از زحمات شما واقعا قدردانی میکنم . امیدوارم خدا ازبزرگواری کمتان نکندو عمری باعزت برای شما نصیب گرداند.من دانشجوی ترم اخر ارشد اموزش زبان انگلیسی هستم.پروپوزالمو نوشتم ولی منتها در نوشتن پایان نامه گیر کردم یعنی نمیدونم از کجا شروع کنم.در فصل دو جه موضوعاتی باید مطرح شود؟؟؟و در فصل اول اگر متون پرپوزال را عنوان کنم کافی است؟و درمورد فصل سه دانش اموز ندارم باید داده غیر واقعی بگیرم؟ اگه لطف کنید راهنمایی ام کنید ممنون میشم.ودر ضمن از فرمت ان اشنایی ندارم .اگه امکانش هست فایل پایان نامتونو برام ارسال کنید .البته اگه در امکانتون هست.سپاس

  • سعید مجردی   بهمن ۱۴, ۱۳۹۴  

   خانم آزیتا ممنون از لطف و قدرشناسی تان به ایمیل شما مطلبی ارسال کردم و انشااله راهنمایی لازم صورت می گیرد.

 37. سعید مجردی   بهمن ۱۴, ۱۳۹۴  

  خانم سحر ساجدی باعرض سلام .
  ممنون از زحمات شما و مطالب داخل وبلاگ عالی بود. افای مجردی راستش در حوزه vocabualary or teacher burnout شما کدوم بیشنهاد می کنین کار کنم راجع به موضوع بایان نامه ؟ در کل تحقیق corrolation بهتره یا effective ? اگر ممکنه لطفا در حوزه teacher burnout موندم ارتباطش رو با چه فاکتوری مقایسه کنم ؟
  پاسخ : از دقت نظرتان متشکر . نشان از روحیه درسخوانی عمیق و مسئولیت پذیرتان دارد.
  واقعیت این است انتخاب بین correlation و effective بودن به شما بعنوان دانشجو مربوط می شود و علایق تان
  در این راستا تاثیرگذار هستن. با این حال مقایسه ای کار کردن و بررسی رابطه و مقایسه کردن دست محقق را بیشتر
  باز نگه می دارد. بنده حوزه vocabulary را ترجیح میدهم و در این ارتباط مقاله هم نوشته ام.

 38. سعید مجردی   بهمن ۱۴, ۱۳۹۴  

  پیام خانم سحر ساجدی :
  باعرض سلام .
  ممنون از زحمات شما و مطالب داخل وبلاگ عالی بود. افای مجردی راستش در حوزه vocabualary or teacher burnout شما کدوم بیشنهاد می کنین کار کنم راجع به موضوع بایان نامه ؟ در کل تحقیق corrolation بهتره یا effective ? اگر ممکنه لطفا در حوزه teacher burnout موندم ارتباطش رو با چه فاکتوری مقایسه کنم ؟
  پاسخ : از دقت نظرتان متشکر . نشان از روحیه درسخوانی عمیق و مسئولیت پذیرتان دارد.
  واقعیت این است انتخاب بین correlation و effective بودن به شما بعنوان دانشجو مربوط می شود و علایق تان
  در این راستا تاثیرگذار هستن. با این حال مقایسه ای کار کردن و بررسی رابطه و مقایسه کردن دست محقق را بیشتر
  باز نگه می دارد. بنده حوزه vocabulary را ترجیح میدهم و در این ارتباط مقاله هم نوشته ام.

 39. کریمی   بهمن ۱۹, ۱۳۹۴  

  با عرض سلام وسپاس از هم نوع دوستی شما
  دانشجوی ترم آخر ارشد آموزش زبان هستم و مانند اکثر دوستان در انتخاب موضوع برای پایان نامه خود دچار مشکل شدم و با اینکه از نظر درس در سطح خوبی هستم در انتخاب موضوع بلاتکلیف هستم .خواهشمند است در صورت امکان موضوعاتی معرفی نمایید.با تشکر و احترام

  • سعید مجردی   بهمن ۱۹, ۱۳۹۴  

   کریمی محترم با سلام لطفا تلفن ( تلگرام تان ) و ایمیل تان را برای ارتباط و مشاوره و تبادل موضوع ارسال فرمایید. با تشکر مجردی

 40. SARA   بهمن ۲۶, ۱۳۹۴  

  خدا خیرتون بده خیلی صفحه تون مفیده مخصوصا نمونه پروپوزال

  • سعید مجردی   بهمن ۲۷, ۱۳۹۴  

   ممنون از لطف شما بزرگوار به امید موفقیتهای بیشتر برای شما دوستان

 41. نادر سامری   بهمن ۳۰, ۱۳۹۴  

  با سلام و تشکر از مطالب مفیدتان ذرسایت.لطفا مرا برای پایان نامه راهنمایی کنید.ترم چهارم اموزش زبان هستمو و نمیدانم چه موضوعی را انتخاب کنم.لطفا راهنمایی ام کنید.ممنونم.التماس دعا.

  پاسخ : با سلام لطفا به تلگرام بنده پیام بفرستید
  @arezouchannelbox

 42. رضا   اسفند ۱, ۱۳۹۴  

  با سلام خدمت استاد عزیز جناب مجردی
  با تشکر از زحمات و
  سایت خوبتون میخواستم از طریق تلگرام باهاتون در ارتباط باشم و مشاوره ازتون بگیرم بایدوچیکار کنم؟؟ rezaavijeh@yahoo.com

  پاسخ : با سلام لطفا به آدرس زیر پیام بفرستید
  @arezouchannelbox

 43. مجید   اسفند ۵, ۱۳۹۴  

  اجرکم عندالله…
  امیدوارم هرکجا هستید زندگی شاد و موفقی داشته باشید آقای مجردی

  پاسخ : ممنون از لطف شما زنده باشید آقا مجید عزیز

 44. پناهی   اسفند ۲۴, ۱۳۹۴  

  با عرض سلام وسپاس از محبت شما
  من دانشجوی ترم اخر اموزش زبان انگلیسی هستم من پروزالمو به دانشگاه ارایه کردم اما تایید نشد. خیلی سردرگم هستم هرموضوعی که به ذهنم رسیده را چک کرده اما درموردش قبلا نوشته شده است. وبلاگتون رو دیدم که به کسایی که مثل من مشکل دارن کمک کردین خواهشمندم مرا هم راهنمایی بفرمایید. با احترام فراوان
  پاسخ : با سلام لطفا از طریق تلگرام که لینک اش در این صفحه است به بنده پیام بفرستید راهنمایی شوید ممنون

 45. aida   اسفند ۲۶, ۱۳۹۴  

  با سلام. میخواستم اگه ممکنه تعدادی موضوع به روز و تازه در حوزه ی corrective feedback یا motivatio در آموزش زبان که کار نشده باشه اینجا ارایه کنید.
  در ضمن یک سوال دیگه ای که داشتم این بود که آیا پایان نامه الزاما بایستی در رشته ی تحصیلی همان مقطع باشه یانه؟ مثلا برای رشته ی آموزش حتما باید دراین رابطه باشه یا نه؟ اگر که ممکنه جواب رو به ایمیلم بفرستیدو با تشکر

 46. عاطفه   فروردین ۱۸, ۱۳۹۵  

  باسلام و خداقوت خدمت شما استاد عزیز
  من دانشجوی ترم دوم آموزش زبان پیام نور هستم آموزش محور نیز هستم.درس روش تحقیق مسایل، از ما تحقیق و پروپوزال خواسته اند اما در مورد انتخاب موضوع با مشکل مواجه شده ام و همینطور نحوه ی نوشتن.لطفا راهنمایی بفرمایید. باتشکر

  • سعید مجردی   فروردین ۲۶, ۱۳۹۵  

   با سلام و تشکر از لطف شما
   لطفا وارد کانال پروپوزال بنده شوید که آدرس آن در این صفحه موجود است.
   در خدمت شما خواهم بود با سپاس

 47. عاطفه   اردیبهشت ۲, ۱۳۹۵  

  باسلام
  من نمیتونم وارد کانال بشم
  لطفا راهنماییم کنید
  متشکرم

  • سعید مجردی   اردیبهشت ۱۱, ۱۳۹۵  

   با سلام
   لطفا تلگرام خودتان را آپدیت کنید. وارد کانال شوید و بعد روی کلمه Join کلیک کنید.

 48. Proposal   اردیبهشت ۴, ۱۳۹۵  

  با سلام .
  نوشتن proposal با قیمت اندک و مشاوره ی تلفنی رایگان us.learningenglish@gmail.com

 49. ریحانه   اردیبهشت ۲۶, ۱۳۹۵  

  با سلام و خسته نباشید خدمت شما استاد گرامی و ضمن تشکر از زحمات فراوان شما
  من دانشجویی ترم ۴ اموزش زبان هستم دانشگاه ازاد کرمانشاه متاسفانه تاکنون موضوعاتی که برای پایان نامه ارائه دادم پذیرفته نشدن اگه امکانش هست ممنون می شم موضوعاتی جدید و کار نشده در حوزه گرامر بهم بدین
  متشکرم

  • سعید مجردی   خرداد ۶, ۱۳۹۵  

   با سلام لطفا از طریق تلگرام و عضویت در گروه پروپوزال با بنده در تماس باشید تا اقدام شود

 50. فخرایی   اردیبهشت ۲۶, ۱۳۹۵  

  انجام تجزیه و تحلیل آماری برای فصل ۴ پایاننامه
  http://amaranalyze.blogfa.com/

 51. دانشجو   خرداد ۱۲, ۱۳۹۵  

  سلام استاد گرامی کتاب آقای دکتر ذوقی رو از کجا میشه تهیه کرد؟

  • سعید مجردی   مرداد ۱۹, ۱۳۹۵  

   سلام دوست عزیز دکتر ذوقی از نوابغ زبان انگلیسی است. کتاب ایشان را از انتشارات فروزش در تبریز و یا از انتشارات دانشگاه اهر می توانید تهیه کنید اگر نتوانستید تهیه کنید من کپی آنرا خدمتتان پست می کنم از طریق کانال پروپوزال به بنده اطلاع دهید

 52. اسماعیل   خرداد ۱۲, ۱۳۹۵  

  سلام واقعاً دست مریزاد کاشکی چند نفر مثل شما برادر عزیز بودند خدا قوت فقط میتونم بگم من مترجمی می خونم میخواستم اگه امکان براتون هست و در دسترستان پایان نامه ی مربوط به مترجمی داشتی برام بفرستی سپاسگذارم

 53. SARA   خرداد ۲۳, ۱۳۹۵  

  با سلام و آرزوی قبولی طاعات،ممنون از سایت خوبتون .من به بدبختی یه استاد راهنما پیدا کردم یک ترم واسه نداشتن استاد الکی عقب افتادم الانم که استاد پیدا کردم پروپوزالم رو تایید و مثلا اصلاح کرده بردم شورای تصویب ،تصویب که نشده هیچ کلی ایراد به خود استاد راهنما و جنبه نوآوری ذکر شده از جانب استاد گرفتن ،جالب تر اینکه جاهایی که استاد راهنما تصحیح کرده پر غلط گرامری و درک مطلب هست .کاش استادا یک کم … (انصاف) داشته باشن و بدونن ما داریم هزینه این کمکشون رو پرداخت میکنیم .

 54. زهرا   خرداد ۳۱, ۱۳۹۵  

  سلام استاد.ممنون از سایت خودتون. من موضوع پ ایان نامه ام the relationship between role play and teaching argumentative writing for intermediate learners می باشد. نمی دانم منابع مرتبط و کتاب و مقاله های مربوط به موضوع خود راپرداخته کنم سردر گم هستم. الان پروپوزال را مینویسم. لطفا منابع مرتبط را برایم بفرستید یا حداقل معرفی کنید ممنون. Zahrabehine@gmail.com ایمیل اینجانب میباشد.

 55. محمود رستم   تیر ۱۹, ۱۳۹۵  

  سلام فارغ التحصیل رشته اموزش زبان مقطع ارشد از دانشگاه علامه تهران میباشم و اماده همکاری جهت نوشتن پروپوزال و پایان نامه. شماره تماس ۰۹۱۰۲۷۲۹۰۸۷

 56. ali   مرداد ۲, ۱۳۹۵  

  با سلام و تشکر از لطف شما

 57. ملکی   مرداد ۱۰, ۱۳۹۵  

  باسلام و خسته نباشید.
  من دانشجوی ترم سه هستم و هرچه سریعتر باید موضوع انتخاب کنم.متسفانه از اساتیدم راهنمایی خواستم کمکم نکردن .اگر کمکم کنید موضوعی در زمینه ابتکار در تدریس پیدا کنم ممنون میشم.

 58. وحیدقاسمیا   مرداد ۱۷, ۱۳۹۵  

  سلام میتونید لطفا مراحل کامل نوشتن پروپزال رو واسم بزارید،متشکرم

 59. وحیدقاسمیا   مرداد ۱۷, ۱۳۹۵  

  سلام استاد جان،میتونم ایمیل شما رو داشته باشم

 60. negin   مهر ۱, ۱۳۹۵  

  سلام استاد امیدوارم همواره پر انرژی باشید من دانشجوی ترم یک ارشد آموزش زبان هستم واطلاعاتم در رابطه با مقاله نویسی خیلی ابتدایی هست چجوری میتونم برای انتخاب مقاله در رابطه با رشته خودم اقدام کنم لطفا منو راهنمایی کنید .با سپاس فراوان

 61. Metis   مهر ۱۳, ۱۳۹۵  

  درود بر شما
  برای پایان نامه ام نیاز به proficiency test یا همون آزمون تعیین سطح استاندارد و معتبر دارم و موضوع پایان نامه ام لیسنینگ هس. لطفن راهنمایی کنید که چطوری میتونم به سوالات اصلی این آزمون ها مثل ازمون ٍECCE یا MET دسترسی پیدا کنم؟

 62. رویا   مهر ۱۳, ۱۳۹۵  

  با عرض سلام میخواستم از بزرگواری و لطف شما تشکر کنم واقعا تو این دوره زمونه اکثرا حسود هستند و تجربیاتشون رو در اختیار کسی قرار نمیدن.موفق باشید.

  • مجردی   اسفند ۱۷, ۱۳۹۵  

   با سلام و تقدیر از شما بزرگوار بخاطر قدردانی تان. انشااله همیشه انسانها در هر کاری کمک به یکدیگر را فراموش نکنند

آمار وبسایت
کاربران آنلاین : 0
بازدید امروز : 115
بازدید دیروز : 173
کل بازدیدها : 3303580
:تاریخ بروز رسانی
فروردین ۲۳, ۱۳۹۶