دانش تحریر
همایش بزرگ کنکور با حضور نخبگان و برترین های علمی کنکور در سینما انقلاب
تاریخ انتشار: شنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۵ | ۱۷:۱۸ ب٫ظ | تعداد بازدید: 257

شهریور ۲۰, ۱۳۹۵ ۰ ۱۰۸ نمایش

 همایش روز شنبه ۲۰ شهریور در مکان سینما انقلاب برگزار گردید. در این همایش ابتدا با دعوت مجری توانمند و داوطلب آرزو جناب شهریار شکاری از مدیرعامل و رییس هیئت مدیره آرزو آقایان مجردی و منصوری در پشت تریبون قرار گرفتند و هر کدام به نوبه خود از حضور مدعوین تقدیر بعمل آوردند.آقای منصوری به تاریخ کنکور در منطقه اشاره کرد و موفقیت دانش آموزان قدیمی مانند دکتر ضیاء دادگر ، فرشید قهرمانی در کنکور در سالهای دور را نشانه وجود انگیزه مطالعه در دانش آموزان آن دوران دانست و همچنین از زنده یاد دکتر داوود شریفی از دانشجویان موفق آن دوران نام برد و به روح این بزرگمرد صلوات فرستاد. وی از دست اندرکاران همایش قدردانی کرد و از مدیرعامل آرزو نیز بخاطر برگزاری این مراسم تشکر کرد.

مجردی مدیرعامل آرزو از داوطلبان و دانشجویان شرکت کننده در همایش قدردانی کرد و برای آنها و خانواده های این عزیزان آرزوی موفقیت کرد. وی گفت : بنده تمایلی نداشتم وقت یک برنامه علمی را بگیرم ولی از آنجاییکه برگزار کننده این برنامه مؤسسه خیریه آرزو بود بر خود وظیفه دانستیم که از تک تک عزیزان که اینجا تشریف آورده اند تشکر کنیم. مؤسسه آرزو کالبدهای سنتی و کهن مؤسسات خیریه را شکسته و نوع آوری کرده است. به همین دلیل همیشه در همایش های بزرگ و بین المللی هم حاضر می شویم و آخرین بار که از ما دعوت شده است مربوط به کنفرانس سرطان غرب آسیا است که در تهران برگزار خواهد شد.این نشان میدهد مؤسسه آرزو علمی کارهایش را پیش می برد. و در جاهایی که علم هست و دانش هست ما ارزش قایل هستیم.بنده هم در خدمت مؤسسه آرزو هستم و لازم است متذکر شوم هم آقای منصوری و هم بنده ریالی بعنوان حقوق نمی گیریم و فی سبیل الله در خدمت جامعه هدف یعنی بیماران میتلا به سرطان هستیم.برای شما آرزوی موفقیت داریم و برنامه را استاد شکاری از داوطلبان آرزو در همین جا ادامه خواهند داد.

در ادامه برنامه خانم سولماز جمالی دقایقی صحبت کردند و در خصوص سوابق کاری خودشان در قلم چی و اهمیت تلاشهای این مرکز سخنانی ایراد کردند. وی اشاره کرد که حمایت از آرزو در برنامه کانون قلم چی خواهد بود.در بخشی از این برنامه هنرمند بزرگوار جناب آقای یاشار هاشمی یک قطعه موسیقی برای مدعوین اجرا کرد که آنرا تقدیم مؤسسه خیریه آرزو نمود.در بخش اصلی برنامه سخنرانان اصلی آقایان بابک سیف اللهی و سینا دادگر سخنان مبسوطی در باب مشاوره و نحوه مطالعه و تجارب خودشان ایراد کردند. معرفی کتابهای مفید و منابع ارزشمند ، شیوه پرداختن به مطالعه و مطالبی که در نوع خود تازه و ارزشمند بودند در متن سخنان این دو بزرگوار گنجانده شده بود. در انتها از مدعوین با شیرینی و آب پذیرایی بعمل آمد.

آمار وبسایت
کاربران آنلاین : 0
بازدید امروز : 41
بازدید دیروز : 107
کل بازدیدها : 4601396
:تاریخ بروز رسانی
اسفند ۲۸, ۱۳۹۶