دانش تحریر
پروفسور دکتر مسعود رحیم پور برای رضا دانشجوی اندابی پیام مهر و دوستی فرستاد
تاریخ انتشار: یکشنبه ۲ آذر ۱۳۹۳ | ۲۰:۰۳ ب٫ظ | تعداد بازدید: 1,380
مسعود رحیم پور :

سعید جان ضمن ارج نهادن به اقدام ارزنده جنابعالى در معرفى اقاى رضا صلحى از سرزمین مادرى بنده، تلاشهاى ارزشمند هم ولایتى اقاى صلحى در خور تحسین میباشد.
براى ایشان از خداوند سبحان مزید توفیقات ارزومندم.
توفیق یارتان باد و ایام عزت مستدام
مسعود

سعید مجردی مدیر مغان ارس برای پروفسور دکتر مسعود رحیم پور نوشت :

استاد بزرگوار پروفسور مسعود رحیم پور افتخار مردم ایران و از جمله کسانی که دانشجویانتان در هر کجای دنیا باشند به شما افتخار می کنند. پیام شما از آنسوی مرزها برای ما افتخار و برای رضا سربلندی آورد. اخلاق و کردار شما در همه سالهای گذشته در اذهان دانشجویانتان ماندگار شده است. آری رضا صلحی این دانشجوی بزرگوار و هم ولایتی حضرتعالی با همه محدودیتهای جسمی که داشته است با اراده بلند قامت خودش توانسته است بر مشکلات فایق آید. بنده با تهیه این گزارش خواستم به جوانانمان نشان دهم واقعیتهای بزرگی مانند رضا وجود دارند. از آنها درس بگیریم. همچنین از کسانی که در توان دارند برای اینگونه افراد شرایط کار و تلاش فراهم آورند و حتما میدانم پس از این گزارش چنین خواهد شد. بار دیگر از استاد عزیزم دکتر مسعود رحیم پور که در سالهای دور در دانشگاه ملی تبریز استادبزرگوار بنده بودند بخاطر اهمیت دادن به موضوع موفقیت رضا تقدیر و تشکر می نمایم. زنده باشین و سلامتی شما آرزوی همه دانشجویان و هموطنان شماست.

– همچنین از دکتر نادر اسدی استاد بزرگوار و ریاست محترم دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر بخاطر ارسال پیام به مجردی ( مدیر سایت) و تشکر از اقدام نوع دوستانه در رابطه با این دانشجو و سایر اقدامات انسانی تقدیر و تشکر می گردد. استاد شهاب رضا زاده نیز از اساتید رضا پیام داده است که بدینوسیله از ایشان و سایر بزرگواران بخاطر اظهار محبت به رضا بعنوان نماد و سمبلی از دانشجوی تلاشگر تشکر می نماییم.

  1. اصغر حیدری   بهمن ۲۰, ۱۳۹۳  

    بنده نیز افتخار شاگردی پروفسور رحیم پور و دکتر نادر اسدی را داشتم و از خدمتشان مطالب زیادی آموختم . هم اکنون مدرس زبان انگلیسی در استانبول ترکیه می باشم. امیدوارم خداوند وجود نازنین هر دو بزرگوار را برای ما حفظ نماید.

آمار وبسایت
کاربران آنلاین : 0
بازدید امروز : 75
بازدید دیروز : 110
کل بازدیدها : 4593994
:تاریخ بروز رسانی
اسفند ۱۳, ۱۳۹۶