دانش تحریر
پیام بمناسبت دهمین سالروز تاسیس ” انجمن آرزو”
تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۵ | ۰۵:۵۶ ق٫ظ | تعداد بازدید: 313

بنام خداوند مهربانی ها
١۵ اسفند برای من یادآور تشکیل و تاسیس موسسه خیریه حمایت از بیماران مبتلا به سرطان آرزوست. در مدت ده سال این نهاد که از بطن مردم برخاست و بنده افتخار تاسیس آن را دارم در طول همه سالهای گذشته ارزشمندترین نهاد مردمی با قابلیت های شفاف سازی ، ارایه گزارش عملکرد ، حمایتهای مهم دارویی ، رفاهی و معیشیتی برای تمام سنین بیماران بوده و کسب مقام اول استانی در سال ١٣٩۵ نشان دهنده همین واقعیت است.
امیدوارم نه تنها آرزو که مانند فرزند معنوی اینجانب است بلکه همه موسسات خیریه جایگاه خودشان را در بین موسسات مردمی دنیا حفظ کنند. حفظ اصول و ارزشها با شفاف سازی ، با خدمت فی سبیل الله و با کمک به بهبودی بیماران نیازمند محقق و تثبیت می شود و در این صورت برای همه نسل ها و عصرها این موسسات خیریه و مردمی الگو خواهند بود
با سپاس از کلیه خیرین گرانسنگ که در طول ده سال خدمت بنده در این نهاد مردمی همواره با پشتکاری و عشق تکیه گاه اینجانب بودند تا بنده با سربلندی توانستم بخش اعظمی از ” آرزو” های بزرگ نیازمندان را با کمک پروردگار متعال برآورد سازم. این روز را به خیرین گرانسنگ و مددجویان نیازمند چه آنهایی که درگیر این بیماری هستند و یا آنهایی که بهبودی خود را بدست آوردند و عزیزانی که در کسوت کارکنان صادقانه در کنار بنده بر تلاش و کوشش اصرار ورزیدند تبریک می گویم .
١۵ اسفند ١٣٩۵ سعید مجردی
موسس انجمن خیریه آرزو
( شهرستان پارس آباد )

آمار وبسایت
کاربران آنلاین : 0
بازدید امروز : 41
بازدید دیروز : 107
کل بازدیدها : 4601396
:تاریخ بروز رسانی
اسفند ۲۸, ۱۳۹۶