دانش تحریر
گزارش تصویری : دوچرخه سواران خیرخواه و زائران مشهد مقدس پس از دوازده روز سفر معنوی به حرم امام رضا(ع) در پارس آباد مغان مورد استقبال قرار گرفتند
تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۵ | ۱۸:۵۵ ب٫ظ | تعداد بازدید: 53

یکی از افتخارات بنده در دوره مدیریت و تلاش داوطلبانه ام در ” آرزو ” از سال ۱۳۸۶ تا لحظه استعفایم ، تاکید و ارزش گذاری به دو طیف از خیرین بزرگوار بود. اولی هنرمندان و دومی ورزشکاران. این دو گروه همواره با اخلاص در خدمت اهداف ” آرزو” بودند. اینها وقتی می دیدند که مدیریت با حسن نیت و تلاش داوطلبانه در هر زمان و مکان با جدیت دنبال رفع مشکلات بیماران سرطانی و بویژه کودکان و بزرگسالان و بیماران بیکس و بی حامی که حتی از طرف بسیاری از خانواده نیز طرد شده بودند ، بود با انگیزه بسیار قوی پا به جلو گذاشته و با انجام کارهای نمادین موجب رشد و نمو مؤسسه ی آرزو بودند. بزرگترین افتخار بنده تجمیع نیت های خیرخواهانه بود.

میرآقا حسینی ورزشکار پیشکسوت ، فوتبالیست قدیمی و دوچرخه سوار امروزی که بالای ۵۵ سال سن دارد با گروه خودش که مرکب از افرادی سالم و ورزشکار و نوع دوست بودند با دیدن شفافیت و عملکرد ما در آرزو با نیت کمک به اهداف این نهاد مردمی چندین دوچرخه سواری داخل شهری ، بین شهری و حتی از پارس آباد تا تبریز ، زنجان و مهمتر از آن تا مشهد مقدس را ترتیب دادند.

باورزش برای خیلی ها سخت بود. وقتی عشق باشد این کارها چقدر صمیمی اتفاق می افتند. عشق در آرزو بود و این عشق موجب رشد و نمو آن می شد. خبرهای مربوط به دوچرخه سواری نمادین از پارس آباد تا مشهد مقدس را در این بخش قرار میدهیم تا باشد برای خیلی از مؤسسات خیریه در سراسر کشور و حتی جهان درسی باشد . درسی بزرگ که در سایه آن بتوانند اولا تلاشگر باشند ، دوما خالصانه و بی ریا و بی منت گام بردارند ، سوما به دنبال کارهای صرف داوطلبانه باشند و هیچگونه چشمداشت مادی و سیاسی و انتخاباتی از یک نهاد خیریه نباشند و هدف فقط تامین نیازهای بیماران و نیازمندان باشد. این هدف خیلی مقدس است و باید برای آن کوشید. ” آرزو” ی من و خیرین چنین بود و به امید اینکه همیشه مؤسسات خیریه چنین باشند.

 

آمار وبسایت
کاربران آنلاین : 0
بازدید امروز : 120
بازدید دیروز : 232
کل بازدیدها : 3646276
:تاریخ بروز رسانی
خرداد ۲۲, ۱۳۹۶