دانش تحریر
گزارش عملکرد مالی سه ماهه اول سال ۱۳۹۵
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۵ | ۱۹:۴۰ ب٫ظ | تعداد بازدید: 180

گزارش عملکرد مالی سه ماهه اول سال ۱۳۹۵ مؤسسه خیریه آرزو توسط مجردی مدیرعامل آرزو

 مدیرعامل آرزو در راستای شفاف سازی عملکرد مالی آرزو گزارش مبسوطی از عملکرد این مؤسسه را منتشر ساخت. مجردی گفت : دانستن حق خیرین گرانقدر است و ما افتخاری که داریم این است اولا رایگان و فی سبیل الله مدت نه سال است مؤسسه آرزو را داوطلبانه مدیریت می کنیم که از بطن مردم برخاسته است و برای حل مشکلات درمانی و معیشیتی نیازمندان مبتلا به سرطان فعالیت می کنیم. وی ادامه داد : بر اساس گزارش واحد حسابداری درآمد آرزو در سه ماهه اول سال ۱۳۹۵ عبارت بوده است از : مبلغ ۲۵۸۳۳۸۷۶۲ ریال در فروردین ، مبلغ ۲۴۲۸۴۳۷۶۰ ریال در اردیبهشت و مبلغ ۱۸۵۰۸۱۱۳۴ ریال در خرداد ماه که مجموعا مبلغ کمکهای نقدی خیرین به آرزو به میزان ۶۸۶۲۶۳۶۵۶ ریال در سه ماهه اول یاد شده بوده است.

همچنین بر اساس گزارش فوق مبلغ ۵۹۰۵۰۰۰۰ ریال مردم بزرگوار پارس آباد کمکهای غیرنقدی اعم از گوشت قربانی ، پوشاک و غیره در اختیار این مؤسسه قرارداده اند تا به مددجویان تحت پوشش اهداء شود . در این گزارش مدیرعامل آرزو ضمن تشکر از معلمان و فرهنگیان شهرستان پارس آباد اظهار داشت : در مدت سه ماه گذشته معلمان ۸۳۸۸۰۰۰۰ ریال با کسر از حقوق به بیماران سرطانی کمک کرده اند.

در این گزارش کمکها و اعانات پرداختی به مددجویان آرزو و سایر هزینه ها در راستای اهداف آرزو بشرح ذیل بیان شده است. فروردین ماه مبلغ ۲۸۳۳۷۲۴۹۸ ریال ، اردیبهشت ماه مبلغ ۲۸۲۴۷۱۰۶۶ ریال و خرداد ماه مبلغ ۴۸۲۹۱۸۴۳۸ ریال که مجموعا مبلغ ۱۰۴۸۷۶۲۰۰۲ ریال در راستای اهداف آرزو هزینه شده است.مدیرعامل آرزو گفت : انتظار ما از خیرین بزرگوار این است توجه جدی به دستاوردهای آرزو داشته باشند و به افراد خاص و دارای توانایی مالی توصیه کرد که  مانند بسیاری از خیرین که از طریق قلک کمک می کنند و موسسه به کمکهای این اشخاص متکی است ، این عزیزان نیز برای همنوعانشان توجه ویژه نمایند و با کمکهای در حد توان  در راستای کمک و نجات جان بیماران سرطانی مفید فایده واقع شوند. لازم به ذکر است مؤسسه آرزو در اردیبهشت ۱۳۹۵ در دومین نمایشگاه توانمندیهای سازمانهای مردم نهاد استان اردبیل مقام اول استانی را کسب کرد.

آمار وبسایت
کاربران آنلاین : 0
بازدید امروز : 52
بازدید دیروز : 111
کل بازدیدها : 4595475
:تاریخ بروز رسانی
اسفند ۱۳, ۱۳۹۶