دانش تحریر
۱۹ نفر از مددجویان مبتلا به سرطان آرزو در مرکز رادیوتراپی و آنکولوژی شفاء پرتو به ارزش ۹۷۷۴۰۴۰۰۰ریال رایگان رادیوتراپی شدند
تاریخ انتشار: جمعه ۱۹ شهریور ۱۳۹۵ | ۱۷:۲۷ ب٫ظ | تعداد بازدید: 236

۱۹ نفر از مددجویان مبتلا به سرطان آرزو در مرکز رادیوتراپی و آنکولوژی شفاء پرتو  رایگان رادیوتراپی شدند
مبلغ ۹۷۷۴۰۴۰۰۰ریال برابر قرارداد با مؤسسه خیریه آرزو از مددجویان فوق اخذ نشد

شهریور ۱۹, ۱۳۹۵

مدیرعامل آرزو از انجام رایگان رادیوتراپی برای مددجویان سرطانی در سه مرکز از کشور خبرداد که مرکز رایوتراپی و آنکولوژی شفاء پرتو اردبیل یکی از آنهاست. وی گفت : برای یک بیمار سرطانی پرداختن مبلغ حداقل دو میلیون تومان و حداکثر یازده میلیون تومان که در بین تخفیف های ارایه شده دیده می شود کار آسانی نیست. از طرفی مراکز خصوصی طبق تعرفه عادی خودشان این مبالغ را می توانند اخذ کنند. رایزنی های دو طرفه و اراده های نوع دوستانه علیرغم وجود اختلاف نظر در طرف قراردادهای خصوصی این شرایط را برای بیماران ما بوجود آورده است که در مرکز استان بصورت رایگان رادیوتراپی شوند.
مجردی تاکید کرد : با سپاس از مهرانه زنجان که با نیتهای خیرخواهانه هم در زمینه اسکان و هم رادیوتراپی به مددجویان ما خدمات میدهند از شفا پرتو اردبیل هم باید بخاطر تقبل هزینه های مددجویان و ارزش نهادن به قرارداد با آرزو تقدیر و تشکر کرد. وی اظهار داشت : نبود مهمانسرا در اردبیل متاسفانه موجب می شود بیماران ما و متعاقبا موسسه ما متحمل هزینه های سنگین راه شوند. این در حالی است که مرکز شفاء پرتو در صورت اخذ مجوز احداث مهمانسرا ، این مهم را هم در اختیار ما قرار خواهد داد. فلذا از مسئولان ارشد علوم پزشکی استان اردبیل که در عرصه سلامت و بهداشت گامهای مهمی برمیدارند انتظار داریم در این عرصه نیز با صدور مجوز برای چنین مهمانسراها و مراکز درمانی در واقع از دست نیازمندان مبتلا به سرطان و خیریه هایی نظیر آرزو بگیرند.

 

آمار وبسایت
کاربران آنلاین : 0
بازدید امروز : 41
بازدید دیروز : 107
کل بازدیدها : 4601396
:تاریخ بروز رسانی
اسفند ۲۸, ۱۳۹۶