دانش تحریر
استاد عبدالله چگینی نویسنده کتاب ” سرطان فرصتی دوباره ” به دیار باقی شتافت
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۹ دی ۱۳۹۴ | ۱۸:۰۸ ب٫ظ | تعداد بازدید: 116

استاد عبدالله چگینی نویسنده کتاب ” سرطان فرصتی دوباره ” به دیار باقی شتافت

مطلع شدیم استاد عبدالله چگینی نویسنده توانای کتاب ” سرطان فرصتی دوباره ” در روز هفتم دی ماه ۱۳۹۴ به دیار باقی شتافت و دوستدارنش را در سوگ و ماتم قرار داد . استاد چگینی که تکیه گاه معنوی و نمونه و سمبل مقاوم و خستگی ناپذیر در برابر بیماری کانسر بود و داستان مبارزاتش با این بیماری که ده سال بطول انجامید چراغ راه بیماران سرطانی بود . استاد برای مؤسسه خیریه آرزو بمثابه تکیه گاه و یار و یاوری مهربان بود.

مجردی مدیرعامل ( وقت ) و مؤسس آرزو طی پیامی درگذشت جانسوز این انسان وارسته را تسلیت عرض کرد و برای خانواده و فرزندانش و همسر وفادارش آرزوی سلامتی و صبر و تحمل نمود. وی در گفتگوهای جداگانه با آقای غلامحسین سلطانی گوینده کتاب صوتی استاد و همچنین دختر بزرگوار استاد ، درگذشت ناگهانی شادروان عبدالله چگینی را برای جامعه سرطانی کشور و حامیان این قشر رنجدیده و مؤسسات خیریه که وی را الگو و سمیل صبر و بردباری برای خود می دانستند ضایعه اسف انگیز دانست.مجردی افزود : برای اینکه احساسات و مکنونات قلبی خودمان را در فراق استاد بیان کنیم کلمات عاجز و ناتوان هستند. یاران چه غریبانه رفتند از این خانه …

استاد چگینی در دنیای مجازی نیز فعالیت ارزشمندی داشت و همواره به سئوالات مطروحه با صبر و حوصله پاسخ می داد . وی همچنین در آخرین اقدام تعدادی از کتابها و لوح های فشرده مربوط به ” سرطان فرصتی دوباره ” را بصورت رایگان برای استفاده در مؤسسه خیریه آرزو اهداء کرد. یاد و نام استاد چگینی گرامی باد و روح سبکبالش شاد .مرحوم چگینی در سال ۱۳۳۰ در تهران دیده به جهان گشود. وی دانش نامه خود در رشته بازرگانی را در سال ۱۳۵۴ دریافت کرد. حاصل زندگی مشترک استاد دو دختر و دو پسر بود. استاد چگینی در سال ۱۳۹۰ از شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی به شرف بازنشستگی نایل شد. وی به ورزش باستانی علاقه زیادی داشت و از ۲۵ سالگی به آن می پرداخت.

استاد چگینی که از سال ۱۳۸۳ مبتلا به بیماری سرطان خون شد با تکیه بر باورها و اعتقادات دینی توانست ده سال بر این بیماری غلبه نماید و در سال ۱۳۹۳ کتاب ارزشمند ” سرطان فرصتی دوباره ” را به رشته تحریر در آورد. استاد در هفتم دی ماه ۱۳۹۴ به دعوت حق لبیک گفت و بر اساس قضا و قدر الهی که همه انسانها به سوی خدای خود در شتاب وحرکت هستند روح سبکبالش کالبد دنیوی را ترک و به معبود خود پیوست. روحش شاد باد.

آمار وبسایت
کاربران آنلاین : 0
بازدید امروز : 75
بازدید دیروز : 110
کل بازدیدها : 4593994
:تاریخ بروز رسانی
اسفند ۱۳, ۱۳۹۶